Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gmole do xtz750 (nasze polskie)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Gmole do xtz750 (nasze polskie)

    Nareszcie prototyp gotowy

    #2
    fotki z prac:

    Zdjęcia i informacje - Fotki, zdjęcia, obrazki na fotoszok.pl Szybki hosting, serwer w technologii Intel Pentium Xeon. To doskonały i całkowicie darmowy hosting dla Twoich zdjęć, które chcesz zaprezentować w blogu, na aukcjach internetowych czy forach dyskusyjnych. Dzięki specjalnie wygenerowanym kodom, umieszczenie fotki zajmie Ci zaledwie kilkanaście sekund. Nasz bank zdjęć to prawdziwy album fotek i jest bardzo popularny w przypadku prezentowania materiałów na forach dyskusyjnych. Niezawodny hosting i serwer na zdjęcia to też niezwykle ważny kapitał dla prezentacji biznesowych i handlowych. Oferty nieruchomości i inne inwestycje na aukcjach internetowych nie mogą pozwolić sobie na problemy z hostingiem fotek. Tutaj często chodzi o duży majątek i duże pieniądze, więc kwestia graficzna w ofercie biznesowej jest sprawą priorytetową. Twoja fotka za darmo w internecie, galeria fotek, obrazków. Dodaj swoje darmowe zdjęcie.


    Zdjęcia i informacje - Fotki, zdjęcia, obrazki na fotoszok.pl Szybki hosting, serwer w technologii Intel Pentium Xeon. To doskonały i całkowicie darmowy hosting dla Twoich zdjęć, które chcesz zaprezentować w blogu, na aukcjach internetowych czy forach dyskusyjnych. Dzięki specjalnie wygenerowanym kodom, umieszczenie fotki zajmie Ci zaledwie kilkanaście sekund. Nasz bank zdjęć to prawdziwy album fotek i jest bardzo popularny w przypadku prezentowania materiałów na forach dyskusyjnych. Niezawodny hosting i serwer na zdjęcia to też niezwykle ważny kapitał dla prezentacji biznesowych i handlowych. Oferty nieruchomości i inne inwestycje na aukcjach internetowych nie mogą pozwolić sobie na problemy z hostingiem fotek. Tutaj często chodzi o duży majątek i duże pieniądze, więc kwestia graficzna w ofercie biznesowej jest sprawą priorytetową. Twoja fotka za darmo w internecie, galeria fotek, obrazków. Dodaj swoje darmowe zdjęcie.


    Zdjęcia i informacje - Fotki, zdjęcia, obrazki na fotoszok.pl Szybki hosting, serwer w technologii Intel Pentium Xeon. To doskonały i całkowicie darmowy hosting dla Twoich zdjęć, które chcesz zaprezentować w blogu, na aukcjach internetowych czy forach dyskusyjnych. Dzięki specjalnie wygenerowanym kodom, umieszczenie fotki zajmie Ci zaledwie kilkanaście sekund. Nasz bank zdjęć to prawdziwy album fotek i jest bardzo popularny w przypadku prezentowania materiałów na forach dyskusyjnych. Niezawodny hosting i serwer na zdjęcia to też niezwykle ważny kapitał dla prezentacji biznesowych i handlowych. Oferty nieruchomości i inne inwestycje na aukcjach internetowych nie mogą pozwolić sobie na problemy z hostingiem fotek. Tutaj często chodzi o duży majątek i duże pieniądze, więc kwestia graficzna w ofercie biznesowej jest sprawą priorytetową. Twoja fotka za darmo w internecie, galeria fotek, obrazków. Dodaj swoje darmowe zdjęcie.

    Komentarz


      #3
      nie opieraja sie o nie nogi?
      Pzdr!
      prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

      Komentarz


        #4
        Gmole zrobione są z rury 25mm średnicy o ściance 2 mm giętej na giętarce CNC (co gwarantuje powtarzalność i precyzje wykonania.Górne mocowanie oparte jest o ramę nad chłodnicą co zapobiegnie przesunięciu gmola do tyłu przy uderzeniu od przodu,z tego powodu gmole montowane są też z tyłu silnika(tak jak rumuńskie),Dolne mocowanie do belek ramy musi być ale z górnego (przy zbiorniku na wylocie od chłodnicy) żeśmy zrezygnowali bo ono nie wiele wnosi a utrudnia demontaż plastików.Zależało mi na tym żeby rury biegnące wzdłuż motocykla na narożniku tworzyły kształt sanek co w razie ślizgu zapobiegnie zahaczeniu i wyrwaniu gmola o krawężnik czy inną nierówność na asfalcie.Proszę teraz o opinie i jeśli się podobają to o składanie zamówień żeby mój wykonawca wiedział jaką zamówić partię rurek do gięcia.

        - - - Zaktualizowano - - -

        nie zauważyłem żeby się opierały o nogi,idą bardzo blisko zbiornika i nie zawadzają

        Komentarz


          #5
          Przydałałoby się jeszcze jakieś odgałęzienie chroniące dół czyli kartery, dżwignię zmiany biegów czy hamulca, które lubią ów karter zmasakrować.
          Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
          Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

          Komentarz


            #6
            jakie koszty??

            Komentarz


              #7
              Jeszcze nie policzone,zresztą to nie ode mnie zależne,ja brałem udział tylko w projektowaniu ale raczej nie mniej niż 400zł i na pewno nie więcej niż 450zł

              Komentarz


                #8
                A odpowiesz na moje pytanie? nogi sie o nie nie opieraja? Porownalem teraz na szybko z rumunami i wyglada, ze tam dojscie do tego "tylnego" mocowania jest zrobione bardziej od gory, dzieki czemu udalo is sie pojsc 1)blizej, 2) bardziej rownolegle do motocykla.
                Pzdr!
                prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez guliwer Zobacz posta

                  - - - Zaktualizowano - - -

                  nie zauważyłem żeby się opierały o nogi,idą bardzo blisko zbiornika i nie zawadzają


                  odpowiedział Ci

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez vcx Zobacz posta
                    odpowiedział Ci
                    chyba czytalem przed edycja, albo slepota postepuje ;-) tak czy siak, dzieki!
                    Pzdr!
                    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                    Komentarz


                      #11
                      witam zadam pytanie z tzw dupy , tak się zamotałem że nie pamiętam gdzie kliknąć aby założyć nowy post, z góry dziękuję za wyrozumiałość i pomoc

                      Komentarz


                        #12
                        Ale chcesz odpowiedzieć czy założyć nowy temat?
                        ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez giani Zobacz posta
                          Ale chcesz odpowiedzieć czy założyć nowy temat?
                          Już mu odpisałem na PW
                          "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                          Komentarz


                            #14
                            Witam właśnie zamontowałem gmole od darkojaka pełny profesjonalizm polecam przemyślana i solidna konstrukcja na żywo prezentują się jeszcze lepiej. wszystko pasuje idealnie nie trzeba nic doginać dzięki dodatkowym punktom podparcia gmole nie tylko super wyglądają ale i chronią motocykl.
                            Załączone pliki

                            Komentarz


                              #15
                              jacek0218 Haaa A ja przerobiłem twoje
                              Ostatnio edytowany przez Bania221; 3482.

                              Komentarz

                              PracujÄ™...
                              X