Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gmole do xtz750 (nasze polskie)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Hej
    przeglądnąłęm i nie znalazłem ceny, prosze o informacje oraz ewentualny czas dostawy, wykonania.

    Komentarz


      gmole kosztują 450zł +koszty przesyłki,dostępne są praktycznie od ręki bo Darek wyprodukował większą partie pisz do niego na priv

      Komentarz


        Zamieszczone przez guliwer Zobacz posta
        gmole kosztują 450zł +koszty przesyłki,dostępne są praktycznie od ręki bo Darek wyprodukował większą partie pisz do niego na priv
        Ok, to tylko czekam na finalizacje zakupu, myślę że do dwóch tygodni

        Komentarz


          sprawa załatwiona, gmole po tygodniu dotarły i od razu rzuciłem się do przymierzania
          pasują dobrze, generalnie po dogięciu ich najdłuższej części o 5mm( tak tylko 5mm) leżą super, uważam że robota pierwsza klasa bo montując zderzaki do terenówek nawet jeśli się kupi dedykowane za kilka tysi trzeba coś dogiąć, poprawić , dowiercić.

          Świetny system montażu pozwala na zamontowanie ich w 10 minut bez demontażu plastików czy czegokolwiek, sprawiają solidne wrażenie , a przód lewy z prawą łączą dwie poprzeczki.
          Mam nadzieje że ich raczej nie będę wykorzystywał inaczej jak dla wizualnych uciech bo w zamontowane prezentują się też świetnie.

          Komentarz


            Dzięki za słowa uznania,cieszę się że jesteś zadowolony .Staraliśmy się bo te gmole robiliśmy najpierw dla siebie (pierwsza seria rozeszła się wśród znajomych) a że się udały to Darek wyprodukował już kilka serii które się rozeszły po Polsce.

            Komentarz


              Podrzucę temat bo cały czas aktualne

              Komentarz


                Witam, byłbym zainteresowany gmolami do XTZ 750.

                Komentarz


                  Ja mam od Darkojaka , wystawia je na olx https://www.olx.pl/oferta/gmole-yama...tml#856e16ae7d

                  Komentarz


                    Napiszę spóźnioną opinię a propo gmoli od Darka. Zero problemów z założeniem, żadnego przycinania, skracania, wszystko pasuje bezbłędnie. Malowanie proszkowe wytrzymało ostry kontakt z drzewem. Gmole oczywiście nie odniosły żadnego uszczerbku.

                    Jedyny minusik to taki, że teraz ciężko przełączyć na rezerwę w trakcie jazdy

                    Polecam na 200%.

                    Komentarz


                      Witam,

                      Wszystkie tematy akcesorii od DARKOJAK zebrałem w jednym miejscu. Będzie łatwiej przejrzeć:



                      Pozdrawiam

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez darkojak Zobacz posta
                        Witam,

                        Wszystkie tematy akcesorii od DARKOJAK zebrałem w jednym miejscu. Będzie łatwiej przejrzeć:



                        Pozdrawiam

                        Podrzucam

                        Komentarz


                          Witam, czy gmole jeszcze aktualne?

                          Komentarz


                            Wał bezpośrednio do Darka
                            694 589 415

                            Komentarz


                              Ok, dziękuję ��

                              Komentarz

                              PracujÄ™...
                              X