Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

OVERSIZE - objazd Polski offem z nastawieniem na cięższy sprzęt

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    OVERSIZE - objazd Polski offem z nastawieniem na cięższy sprzęt

    Zapraszam wszystkich do zainteresowania się tematem:
    oversize.jpg

    WIECEJ INFORMACJI NA: http://advd.pl/threads/226-Oversize

    #2
    Eee to bemki dają radę (przynajmniej na zdjęciu) dobrze wychodzą...
    No i jeszcze Szuter Party na Ukrainie ... Jak byłem to jedna była, podjechała pół górki i się zjeb...
    Jak gościu ściągnął z Ukrainy to moto to nie wiem, chyba furmanką...
    pozdr.

    Komentarz


      #3
      W temacie Cisza była przez rok, w tamtym roku z wiadomych względów wyprawa się.nie udała.. dlatego też startujemy w tym roku.



      . po mało kończę wszelkie obciążające mnie tematy i zaczynam już coraz mocniej i częściej przygotowania do Oversize-a.
      Sytuacja wygląda tak iż na 90% nie wjedziemy na teren UA. ale za to poświęcając ten czas na więcej ściany wschodniej.
      trasa mniej więcej będzie przebiegała tak:




      Wszelkie osoby chętne na wspólny objazd mile widziane...każdy komu przyświeca ogniskowa filozofia z kiełbą w garści.. napewno się odnajdzie... łatwo nie będzie, trasa będzie miała ponad 2 tys km, i na pewno będzie z PRZYGODAMI!!! Louis Prawdopodobnie zaserwuje relację online, ja ze swojej strony dołożę film, reszta chłopaków zaserwuje dobre foty.

      Plan jest!
      - startujemy ze Szczecina 9.05
      - lecimy na IZI meeting zgarniając po drodze ludzi z Lubuskiego i dolnośląskiego a i pewnie z wielkopolski
      - całą bandą bierzemy udział na IZI-m w Rajdzie TUKAN, gdzie specjalnie dla nas będą przygotowne OS-y oraz klasyfikacja
      - w niedzielę 11.05 wcześnie rano wymarsz wojska i próbujemy się przedrzeć w okolice pustyni błędowskiej gdzie muszę wyrównać rachunki z pewną drogą piaskową .
      - kolejno zaliczamy wszystkie najlepsze miejsca dla enduro w polsce.
      - śpimy w krzakach, jemy co nam ognisko da. po taniości
      - sukcesywnie będę ustawiał miejsca gdzie nas będą gościć, Ci co jeszcze nas nie znają i chcą zaryzykować
      - idea jest prosta, każdy kto chce a nie jest tępą dzidą może się dopiąć do nas i wraz z nami przejechać całość lub cześć trasy.
      - impreza nie ma organizatora, zaś każdy jedzie na własne ryzyko i musi kierować się własnym pomyślunkiem
      - przez niecały tydzień musimy się przedrzeć się granicy z UA
      -przez kolejne dni robimy całą ścianę wschodnią z południa na północ, odwiedzając lokersów i najlepsze miejsca
      - nawiedzamy Gołębia i bawimy się do rana, robiąc mu kawalerskie o jakim zawsze marzył
      - robimy mazury i lecimy w kierunku zachodnim.
      - jak starczy sił i czasu to możemy jeszcze zawitać na zlot BMW 22-24.05 w Bornym Sulinowie. gdzie czekać będzie na nas trasa OFF

      Będzie grubo ciężko i wspaniale.
      każdy może jechać, choć oczywiście preferujemy tych na cieższych krówkach niż na liściach


      narazie wszelkie zapisy i ustalenia idą na Łowcach


      ale w razie co będę przenosił tutaj
      www.21brothers.eu - wytwórnia ROGALI i innych wypieków
      www.orangepower.pl - Forum fanów MPO

      Komentarz


        #4
        To może przy okazji zajedziecie na zlot xtz 16.05 na mazurach
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
          To może przy okazji zajedziecie na zlot xtz 16.05 na mazurach
          oo widzisz to jest fajny pomysł.. tylko nie wiem czy damy radę.. może ostatni dzień...
          gdzie dokładnie jest zlot..?

          - - - Zaktualizowano - - -

          generalnie można się*podpinać i odpinać w dowolnym etapie trasy

          szukamy też osoby, które chętnie nas ugoszczą u siebie na podwórku czy w stodole..
          zapewniamy ciekawe towarzystwo i imprezę*do białego rana
          dawajcie znać chętnie zmodyfikujemy trasę tak aby do was zajechać
          www.21brothers.eu - wytwórnia ROGALI i innych wypieków
          www.orangepower.pl - Forum fanów MPO

          Komentarz


            #6
            Zlot jest w Przerwankach.
            Ja z Dęblina do granicy mam troszkę km ale może ktoś spod granicy będzie miał czas i chęć
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
              Zlot jest w Przerwankach.
              Ja z Dęblina do granicy mam troszkę km ale może ktoś spod granicy będzie miał czas i chęć
              kurcze! daleko.. dojedziemy tam ale pewnie gdzieś tydzień później po waszym zlocie... szkoda...
              www.21brothers.eu - wytwórnia ROGALI i innych wypieków
              www.orangepower.pl - Forum fanów MPO

              Komentarz

              Pracuję...
              X