Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

plastiki BIG teresa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    plastiki BIG teresa

    Witam poszukuje tego plastiku co na foto i w takim malowaniu może ktoś czasami, jak coś z góry dziękuje20150217_101359.jpg20150217_101411.jpg

    #2
    Ten element to to bardzo chodliwy temat, wątpię aby ci się udało kupić go w idealnym stanie jeszcze w tym malowaniu (sam kiedyś go poszukiwałem, w efekcie jestem posiadaczem posiadaczem dwóch kompletów plastików) . Jeśli nie ma on zbyt dużych ubytków to bym to zespawał i ładnie pomalował. Powodzenia w szukaniu

    Komentarz


      #3
      Pierwsza gleba na koniu? Podzielisz się szczegółami? Przeważyła Cię na postoju, nie zmieściłeś się w garażu a może jazda w śliskim terenie, nagły przedni hamulec?
      Chyba najszybciej byłoby to naprawić i malnąć samą górę pod kolor. Na szczęście są tam te paski pod wlotem powietrza - nie ma więc konieczności malowania całego. Po prostu z łatwością to ukryjesz, zleje się.

      Komentarz


        #4
        [QUOTE=Bezy;151781]Pierwsza gleba na koniu? Podzielisz się szczegółami? Przeważyła Cię na postoju, nie zmieściłeś się w garażu a może jazda w śliskim terenie, nagły przedni hamulec?
        Nic z tych rzeczy taką już kupiłem a holendra raczej już nie zapytam, generalnie w strasznie chu....tym miejscu jest ta gaga i koleś strasznie to taśmą zapaćkał, no to chyba będzie trzeba malować tylko mam nadzieje że jakoś da się nie ruszać naklejek i od razu zbiornik podmaluje na narożniku, tak myślałem że to deficytowy towar ale próbować trzeba

        - - - Zaktualizowano - - -

        A jeszcze jedno może są do dostania te naklejki z napisem super tenere na te boczki?

        Komentarz

        Pracuję...
        X