Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czarnogora , sierpien 2015

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Dobrze , ze jest dyskusja , wtedy mozna rozwazyc opcje o ktorych nie mialo sie pojecia. Czasu do wyjazdu duzo wiec kazdy punkt widzenia jest potrzebny .I racja , sami na koncu wyciagniemy wnioski
    A jechal ktos do tej wioski theth w Al ? Ogladalem filmiki i wyglada bardzo obiecujaco a jest wlasnie niedaleko od MNE .
    Aby zyskac troche czasu mysle aby wyjechac po poludniu z domu. Wieczorem lub pozna noca dojechac w Bieszczady lub w inne miejsce przy granicy zaleznie ktora droga pojedziemy.Nastepnie z samego rana wyruszyc w droge .Wtedy od granicy mozna walnac najwiecej km w ciagu tego dnia.

    Komentarz


      #17
      fx - zluzuj gatki, przejedź się, zrelaksuj O co się tu gniewać, a tym bardziej zarzucać niezrozumienie?

      Ajej - co do Thethi: szukaj SH21 na mapie (może być GM). Powrót z Thethi tą samą drogą
      albo prosto na południe do Shkodra (dla dużych motków to może być wymagający odcinek, ok. 4-5 h).
      Ostatnio edytowany przez sowizdrzal; 369. Powód: Nr drogi w AL
      Sowizdrzał
      KTM 750 6T
      Nie wierz, nie bój się, nie proś!

      Komentarz


        #18
        chłopaki, kilka nieporozumień:

        1. w czarnogórze istnieją kempingi. na szybko
        a) stoliv - czyli boka kotorska, sa conajmniej dwa
        b) trsa - durmitor, pierwsza wioska ze skrzyzowaniem, gdy wjezdza sie od pivy
        c) murici - nad jeziorem szkoderskim
        d) w tivacie

        mysle, ze jest ich znacznie wiecej. tylko sa slabo, albo w ogole, nie sa oznaczone. wedle prawa, w montenegro, jezeli cos nie jest prywatne to mozna sie rozbijac na free.
        2. o ile w Bosni jezdzenie 'po polu, na przelaj' moze sie skonczyc wybuchowo (zdecydowanie odradzam) to sa tam baaaardzo mile, fajne szutry. rowniez gorach. z latwoscia takie znalazlem w prawie kazdej czesci tego kraju. i nie musialem zawracac. i dojechalem tam gdzie chcialem.

        plan 10 dniowy uwazam za bardzo (imho za bardzo) ambitny. ale, kazdy lubi co innego.
        Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
        Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

        Komentarz


          #19
          Ok. Wstępny plan mamy. Olewamy Rumunie i lecimy przez Bośnie. I tutaj pytanie . Ktoś ma może sprawdzoną ciekawą drogę przez ten kraj do Mne ? Chcemy wjechac przez Hum . Patrząc tylko na mapie to ciekawie może wyglądać droga r466 ( od mniej wiecej Zavidovici) warto ? Czy pakować się do Sarajewa czy olać ?

          Komentarz


            #20
            moze to cos pomoże

            Komentarz


              #21
              Ajej, to zalezy co chcesz w Bosni zobaczyc i co lubisz. Ja do Sarajeva to potrafie nadlozyc, to moje ulubione miasto.

              Skad chcecie wjechac do Bosni?
              Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
              Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

              Komentarz


                #22
                Z Polski wyjeżdżamy z Bukowiny Tatrzańskiej. Tak więc myślę ,że do Bośni wjedziemy przez Slavoński Samac (od góry) lub gdzieś w pobliżu. Wtedy na google maps wychodzi po drodze Sarajewo. Póżniej drogą co pisałem r466 r444 przez góry.Chcę ominąc wszelkie autostrady . Jeśli robię jakiś błąd logiczny w trasie to poprawcie. A z Bośni do miejscowości Hum i do MNE.
                Rumpel , dzięki za linka.
                Co do Bośni to nie wiem Ogólnie co polecasz
                Ostatnio edytowany przez Ajej; 3254.

                Komentarz


                  #23
                  Od tej strony, jezeli to ma byc tylko przelot na szybko, bez skrecania na bok, to imho niewiele jest ciekawego do wyskosci Tuzli.

                  Autostrada w Bosni jest jedna i ma z 80 km.

                  Przeczytaj moja relacje z Bosni,



                  obejrzyj te strone:



                  i ew. motoroute.ba (jezeli bedzie lezec, poszukaj w cache google albo w web archive).

                  Jezeli pytasz mnie co polecam to polecam w ogole nie jechac do Czarnogory i skupic sie na Bosni.
                  Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                  Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                  Komentarz


                    #24
                    Dziekuje wszystkim za pomoc . Wykruszyla mi sie ekipa i plany wyjazdowe skupily sie na Gruzji Wiedza miejmy nadzieje , ze przyda sie w przyszlym roku.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X