Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

10. jubileuszowe rycie u trocina 13-15 marzec 2015

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    10. jubileuszowe rycie u trocina 13-15 marzec 2015

    10. jubileuszowe „Rycie u Trocina”

    Termin: 13-15.03.2015.

    Miejscówka: Stanisławka 4, 24-160 Wąwolnica, GPS 51.291285,22.111269

    Dobra muzyka, zajebiste żarcie, perła i cytrynówkaaaa…

    Tym razem żeby nie było opierdalania się i sciemniania, oraz żeby był duch rywalizacji, będzie po trasie kilkanaście OeSów, a na nich moje podpisy do zdobycia – będę czekal w ciekawych miejscach i podpisywal wam kartki, które ode mnie dostaniecie – podpis oznacza zaliczenie OeSa. Zdobywca największej ilości pieczatek zostanie kozakiem wąwozów, najmniejszej – miekką fają Cała klasyfikacja (nick+sprzęt) będą opublikowane podpisy będą do zdobycia pośrodku bagienek, wąwozów, podjazdów i zjazdów – krotko mowiac w ciekawych miejscach...

    Podstawa to dobrze przygotowany zawodnik, sprzet i opony - żeby nie zamulac po trasie

    Plan:

    piątek – zjeżdżanie i kolacja, ew. ognisko ja dotrę na miejsce ok. 20, postaram sie wczesniej ale zalezy o ktorej skoncze prace... Monika bedzie czekac na was z cieplym posilkiem i cytrynówką

    sobota – odprawa 9.00, start na trasę ok. 9.30, ja lub janek pierwsi wjeżdżamy na OeSy i czekamy na was, po powrocie ok. 17 impreza i ognisko

    niedziela – dojechanie się w terenie lub dopicie dla chetnych , generalnie co kto chce

    Do 11go marca musze podac ilość osob na kime i zarcie, ile osób jakie dni, ale im wczesniej tym lepiej, kto przyjezdza na samo sobotnie rycie również niech się zapowie i da mi znać.

    Wpłaty za nocleg i żarcie na miejscu u Moniki.

    Ceny:

    zajebista zabawa w offie i na Stanisławce – 0 zł
    kolacja piątek: 15zł
    nocleg ze sniadaniem pt: 40zł
    obiadokolacja sobota: 20zł
    nocleg ze sniadaniem sob: 40zł
    obiad niedziela: 15zł

    Do zobaczenia

    UWAGA:

    Uczestnictwo w imprezie na wlasna odpowiedzialnosc - może zagrażać zyciu lub zdrowiu ! Impreza nie ma organizatora, Monika po prostu bedzie nas goscic, nie wjezdzamy tam gdzie nie wolno i tam gdzie nie czujemy sie na silach, bezpieczenstwo najwazniejsze ! Mam nadzieje ze to rozumiecie...

    W razie co moj tel. 50 5176 siedemdwa7

    Sija
    Enduro nie klęka
    R 1100 GS '99 - limonka
    Pajero 3.2 DiD '03

    #2
    1-erwinw,w sobotę obiadokolacja, nocleg ze śniadaniem i obiad w niedzielę (niestety, tradycyjnie już, tylko na imprezę, bo w sobotę koło południa/wieczora wrócę z pracy dopiero)
    hominis est errare, insipientis in errore perseverare
    Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

    Komentarz


      #3
      Przyjezdzaj katem, w niedziele tez sie pobawimy
      Enduro nie klęka
      R 1100 GS '99 - limonka
      Pajero 3.2 DiD '03

      Komentarz


        #4
        To bedzie moja ostatnia impreza enduro, kat do sprzedania, lekarz zabronił jezdzic GSem sie jeszcze poturlam, ale na enduro juz nie poszaleje... czas na emeryturke chyba i do ciechocinka GSem sie rehabilitowac
        Ostatnio edytowany przez trocin; 48.
        Enduro nie klęka
        R 1100 GS '99 - limonka
        Pajero 3.2 DiD '03

        Komentarz


          #5
          poziom trudnosci

          Zamieszczone przez trocin Zobacz posta
          To bedzie moja ostatnia impreza enduro, kat do sprzedania, lekarz zabronił jezdzic GSem sie jeszcze poturlam, ale na enduro juz nie poszaleje... czas na emeryturke chyba i do ciechocinka GSem sie rehabilitowac
          Siema
          Jaki poziom trudnosci planujecie ? bo tkc jeszcze nie zakupione XTZ mam nadzieje ze sie obudzi do tej pory, no chyba ze snieg spadnie

          Komentarz


            #6
            Jest ciekawie, do przejechania ale na dobrych gumach
            Enduro nie klęka
            R 1100 GS '99 - limonka
            Pajero 3.2 DiD '03

            Komentarz


              #7
              TKC na rycie u trocina?
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez trocin Zobacz posta
                To bedzie moja ostatnia impreza enduro, kat do sprzedania, lekarz zabronił jezdzic GSem sie jeszcze poturlam, ale na enduro juz nie poszaleje... czas na emeryturke chyba i do ciechocinka GSem sie rehabilitowac
                Jakieś czarne wizje nam tu podajesz? Z czym masz problem? z kręgosłupem?
                Aż tak źle?
                pozdr.

                Komentarz


                  #9
                  Kręgosłup, dobrze nie jest, a co bedzie sie okaze robie wszystko zeby bylo ok
                  Enduro nie klęka
                  R 1100 GS '99 - limonka
                  Pajero 3.2 DiD '03

                  Komentarz


                    #10
                    bo tak na lyso to troche glupio . W przyszlym tygodniu skomentuje czy dalbym rade do Was dojechać. Tak czy siak nocleg napewno odpada wiec max to sobota co mi sie uda.

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez trocin Zobacz posta
                      Kręgosłup, dobrze nie jest, a co bedzie sie okaze robie wszystko zeby bylo ok
                      Coś o tym wiem
                      Ja zrzuciłem parę kilogramów i jeżdżę w pasie nerkowym profesjonalnym. Największy problem to podnoszenie kloca.
                      Kumplowi skręcili na śruby trzy kręgi, ale to już nie to.

                      pozdr.

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez Zbyszek KTM 990adv Zobacz posta
                        Coś o tym wiem
                        Ja zrzuciłem parę kilogramów ...
                        Największy problem to podnoszenie kloca
                        Gdzie? Z której części ciała? z pięty?
                        Podnoszenie? -> patrz Junaka film 5:17
                        Ostatnio edytowany przez pattryk; 2864.

                        Komentarz


                          #13
                          No i już skończył się dzień dziecka
                          No co, schudłem 5kg.
                          Podnoszenie?? Szukam pomocy, ale nie opier..m się.
                          pozdr.

                          Komentarz


                            #14
                            Wlasnie jestem na etapie zrzucania kg i wzmacniania miesni lędzwiowych
                            Enduro nie klęka
                            R 1100 GS '99 - limonka
                            Pajero 3.2 DiD '03

                            Komentarz


                              #15
                              I tak trzymaj!
                              Ja tu z szefem o nadgodzinach gadam by na jakiegoś wścieklaka na przyszły sezon uzbierać a Ty chcesz się wycofać???
                              Jeden lekarz mi 15 lat temu powiedział gdy zerwałem przyczepy ścięgien w łokciu, że Panie-teraz to tylko na rentę bo się nie da tego wyleczyć... Jakoś żyję dalej, renty nie mam, co 2-3 lata terapia sterydowa gdy znów przeciążę i jest fajnie.
                              hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                              Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X