Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Błotnik przedni XTZ 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Błotnik przedni XTZ 750

    Z chęcią kupię

    #2
    Zdecydowanie polecam błotnik od małej Tereski, razem z oryginalnym usztywnieniem.
    Pasuje bez przeróbek do dużej, a znacznie usztywnia lagi.
    Numer części samego błotnika w małej i dużej jest ten sam.

    Komentarz


      #3
      Dzięki za info. Ja potrzebuję go pociąć

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez wojtekk Zobacz posta
        Dzięki za info. Ja potrzebuję go pociąć
        ma być cały, czy może być połamany?
        "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

        Komentarz


          #5
          Potrzebuję cały "tył" - to co bliżej silnika. Przód może być połamany, bo i tak będę odcinał. Mocowania - całe. Masz coś takiego może?

          Ja mam swój oryginalny błotnik, ale nieco mi go szkoda ciąć. Jak nie będzie wyjścia - potnę.

          Komentarz


            #6
            Na allegor gosc chce sprzedac za 30zl wczoraj sie pytalem jesli potrzebujesz.Wlasnie od malej z usztywnieniem.Ja w koncu juz prawie zrobilem usztywnienie z blachy 3mm i jednoczesnie podnioslem blotnik 2cm do gory.

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez Ajej Zobacz posta
              Na allegor gosc chce sprzedac za 30zl wczoraj sie pytalem jesli potrzebujesz.Wlasnie od malej z usztywnieniem.Ja w koncu juz prawie zrobilem usztywnienie z blachy 3mm i jednoczesnie podnioslem blotnik 2cm do gory.

              Szukałem, ale widać, że źle. Możesz proszę podesłać link?

              Komentarz


                #8
                znaczy sie olx

                OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                posiada blotnik z blacha.dzis z nim rozmawialem

                Komentarz


                  #9
                  Człowiek z OLX chce 100 pln z przesyłką

                  Komentarz


                    #10
                    To chyba wyczul , ze ktos jeszcze o to pyta i podniosl cene...echh...

                    Komentarz


                      #11
                      Posiadam mocowanie od małej jak by ktoś był chętny Błotnik od jakiegoś innego moto które było na tym mocowaniu - wymieniłem na org wiec mogę puścić

                      Komentarz


                        #12
                        Podepnę się pod temat i zapytam czy próbował ktoś z montowaniem crossowego błotnika do małej Teresy i jak się moto będzie zachowywać bez tego usztywnienia przy org błotniku

                        Komentarz


                          #13
                          Cześć, ja również mam pytanie odnośnie przedniego błotnika.
                          W mojej 750 złamał się przy upadku i mam teraz spory kłopot z kupnem innego.
                          Chciałbym potwierdzić czy od 660 pasuje bez przeróbek. Jeżeli ktoś montował i nie było problemu proszę o info.

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X