Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe pola w profilu. Mapa i statystyki.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Nowe pola w profilu. Mapa i statystyki.

    Hej,
    w związku z coraz bardziej zaawansowanymi pracami nad forumową mapką (ponownie dziękujemy Gosi) wprowadziłem dodatkowe pola w profilu, które w przyszłości będą używane do generowania mapki forumowej. Pola oczywiście nie są obowiązkowe.
    Nowa wersja będzie dużo bardziej zintegrowana z forum i mamy nadzieję, że spełni oczekiwania, powinna się pojawić 'na dniach'

    Przy okazji zostały też dodane pola do forumowej zabawy statystycznej, prawdopodobnie wkrótce w rozszerzonej względem obecnej wersji (ponownie ponownie dziękujemy Gosi).
    Ich wypełnianie jest dobrowolne, posłużą tylko do generowania anonimowych danych statystycznych dostępnych dla użytkowników forum (nie są widoczne w profilu). Od teraz będą jedynym źródłem używanym do generowania kolejnych statystyk forumowych.
    Analizy będą zrobione po zebraniu minimalnej potrzebnej ilości danych, co do ich zakresu to myślę, że łatwo go wywnioskować z pytań.

    Zmiany są podyktowana koniecznością redukcji czasu do ręcznego 'wklepywania' danych, docelowo mapka i statystyki będą generowane i aktualizowane automatycznie.

    pozdrawiam i zapraszam do uzupełniania profilu,
    Adam
    sigpic
Pracuję...
X