Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
WyjÄ…tek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • KupiÄ™ - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

KupiÄ™ gmole do XTZ 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    KupiÄ™ gmole do XTZ 750

    Witam, poszukujÄ™ gmoli do XTZ 750, czekam na rozsÄ…dne propozycje.

    #2
    Jedyną rozsądną propozycją są gmole rumuńskie. Używanych Ci raczej nikt nie sprzeda. Po prostu dozbieraj kasy i kup tak jak reszta, nauczona m.in. cudowaniami z krajowymi produkcjami.

    Komentarz


      #3
      ja bym sprzedal moje oryginalne, bo chce rumunskie

      Komentarz


        #4
        Zakupiłem Rumuńskie Heavy Duties, założyłem i jestem zadowolony.
        Jeżeli kasa nie puszcza to możesz jeszcze zapytać u gościa http://www.motostel.pl/oferta.html
        Robi też gmole, średnie i wysokie. Poczytaj opinie chłopaków i przemyśl dobrze temat.

        Komentarz


          #5
          Na temat Rumuńskich gmoli już temat był przerabiany, dużo ludzi je ma i nie słyszałem złych opinii "sam je mam " niedawno zakupiłem, tez długo zwlekałem czy te czy inne ale wybrałem i wiem ze wybór jest prawidłowy. Trochę kasy kosztują ale warto przemyśleć temat jak coś to priv dawaj śmiało jeśli masz jakieś pytania

          Komentarz


            #6
            mam do sprzedania gmole od Teresy 750 - odbiór Rzeszów - 300 zł aaa.jpgahk.jpg

            - - - Zaktualizowano - - -

            zapomniałem o telefonie do mnie - 609345018 - gmole oczywiście z uchwytami do ramy

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez acups Zobacz posta
              mam do sprzedania gmole od Teresy 750 - odbiór Rzeszów
              Mam pytanko czy nie dobijają do błotnika? Ja zamontowałem do swojej identyczne lecz musiałem przestawić górną rurkę.

              Komentarz


                #8


                a ja sprzedam takie: 180 pln. do zrobienia jedno mocowanie (płaskownik).
                Załączone pliki
                Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                Komentarz


                  #9
                  Nie znalazlem nigdzie na forum, czy gmole z malej Tenerki beda pasowac do duzej?

                  Komentarz


                    #10
                    Ja mam takie zwykłe w wzmocnionej wersi na zbyciu!!!

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez Cooba Zobacz posta
                      Nie znalazlem nigdzie na forum, czy gmole z malej Tenerki beda pasowac do duzej?
                      Nie bardzo... duża ma podwójną kołyskę a mała pojedyńczą nie pełną w dodatku ramę
                      Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                      Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                      Komentarz

                      PracujÄ™...
                      X