Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

bicie kola xtz 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    bicie kola xtz 750

    Serwus wszystkim!
    Mam pytanie: wraz z obracaniem sie kola(felgi) taki sam ruch(bicie) ma tarcza i zabierak(zebatka). Wszystko razem faluje-jak w wigrym centra. tuleje wahacza wytrzymaly niecaly 1 tys. i luzy sa. piasta, kolo, oska... ? mial ktos przypadek podobny?!
    Podziekowal za odpowiedz z gory!

    #2
    A obręcz koła?

    pzdr, Adam
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Krzywą oś wykluczam bo tu miałbyś całe koło skoszone a nie "flujące", może być to łożysko któreś i ewentualnie tuleje dystansowe.

      Komentarz


        #4
        witam.
        Na cetralce i wrzoceniu jakiegokolwiek biegu ... z tylu widac,ze jednakowo "faluja" tarcza,zebatka i obrecz z kolem

        Komentarz


          #5
          Rozbierz wszystko i po kolei weryfikuj każdą część. Oś na równej powierzchni przetocz zobacz czy nie ma prześwitów miedzy nią a podłożem choć to jak wcześniej pisałem wykluczam bo na krzywej osi całe koło będzie przekoszone względem motocykla. Łożyska jak się kręcą, czy nie wypływa rdzawa breja, luzy na nich, czy sama piasta nie jest jakoś naprawiana druciarsko np. był na forum opisany przypadek że łożyska były wciskane na folię aluminiową. Choć tak mnie naszło że oś może być w takim miejscu zgięta że łożysko może na niej tak pracować że daje opisane przez Ciebie objawy.

          Komentarz

          Pracuję...
          X