Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Official Website Yamaha

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Official Website Yamaha

    http://www.yamaha-identity.net - strona oficjalna Yamahy z której można pościągać materiały dotyczące najnowszych motocykli. Pewnie też coś się dodatkowego znajdzie.
    Trzeba się zarejestrować!
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    #2
    o starszych nikt nie pamięta ?
    Im GORZEJ tym LEPIEJ.
    Nikt nie mówił że będzie letko.

    Komentarz


      #3
      Mam małe pytko jak się tam zarejestrować ???? Bo jakoś nigdzie nie widzę zakładki odnośnie rejestracji .
      .

      Komentarz


        #4
        If you are not registered yet please click here to register and fill in the required information.
        Klikasz na tej stronce z linka "here" i masz okno rejestrujace
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          #5
          Nie działa ten link here.
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Działa na dwóch kompach w IE8 i firefoxie.
            Klika się na czerwony napis "here" i wyskakuje nowe okno z rejestracją nowego użytkownika. Po rejestracji loguje się użytkownik i ma dostęp do zasobów.

            owy..jpg
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              #7
              Dalej ni działa
              Im GORZEJ tym LEPIEJ.
              Nikt nie mówił że będzie letko.

              Komentarz


                #8
                To ja już nie wiem o co z tym chodzi. Przed pół godziną posciagałem materiały i działa git.
                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                Komentarz


                  #9
                  OK. Wszystko wina przeglądarki. Mam najnowszego Foxa ale też kiszka. Otwarłem w IE.
                  Im GORZEJ tym LEPIEJ.
                  Nikt nie mówił że będzie letko.

                  Komentarz


                    #10
                    * Login is prevented for this browser. For Windows computers this website supports Internet Explorer version 6.0 and higher. For Apple computers this website supports Safari 2.0 and higher. Please visit www.microsoft.com for free downloads of the latest Internet Explorer version or visit www.apple.com for free downloads of the latest Safari version.
                    To mi się pojawia jak klikam na tę stronę. Widać że są jeszcze w zacofanym IE i nie uznają innych przeglądarek.
                    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                    sigpic

                    Komentarz


                      #11
                      Niby świat idzie do przodu a tu jednak trzeba było się cofnąć.
                      Im GORZEJ tym LEPIEJ.
                      Nikt nie mówił że będzie letko.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X