Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dorabiany wydech, trójnik za kolektorem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Dorabiany wydech, trójnik za kolektorem

    Badam temat.

    Robił ktoś zabawy z dorabianiem wydechu?
    Konkretnie chodzi o fragment pomiędzy kolektorem a tłumikiem, portki łączące dwie rury w jedna, wpadającą do tłumika.

    Chciałbym poeksperymentować z tłumikami, ale wcześniej trzeba mieć ten kawałek.

    Z osiągalnych gotowców coś takiego sprzedaje producent dominatorow za ćwierć tauzena. Produkt gotowy z nierdzewki, pasujący ale zupełnie mi się nie widzi długość i kąt pod jakim idzie ta rura.
    Jakoś tak za daleko łączy się z tłumikiem i całość jest oklapła w stosunku do zadziornej linii oryginału.

    14006772232014-03-02_17.19.11.jpg

    Bardziej pasuje mi to co zrobił z tym Arrow, ale tu z kolei jest to fragment tłumika, nie ma używek i kosztuje półtora tauzena za nówkę.

    05-XTZ-750.jpg


    Zatem wykombinowałem, ze fajnie byłoby mieć taka przejściówkę pomiędzy kolektorem a tłumikiem, od strony tłumika zakończoną prosta rura 48mm gdzie można byłoby wsadzić już bez większych problemow cokolwiek ciekawego.

    arrow.jpg

    No i teraz, skąd wziąć taka wydumkę?

    #2
    Dorobić, jedyna rada, potrzebny będzie ogarnięty spawacz, materiał, sporo czasu i motocykl do przymiarki. Nic innego nie wymyślisz.

    Komentarz

    Pracuję...
    X