Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Deflektor po taniości

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    To ja z wnioskiem racjonalizatorskim kajtkowy deflektor przełożylem na xjotę. Mocowania bardzo pewne ani drgną nawet przy prędkościach powyżej 180. Natomiast ta szybka już nie bardzo wyrabia powyżej 140 km/h. Chwilowo poratowalem się adaptując przy pomocy Boscha starą pękniętą na mocowaniu szybę od kasku. Po o cięciu boków i lekkim odprostowaniu(nagrzałem w piekarniku) bardzo mocna rzecz a profil wyszedł równo z ori owiewką. Ciut za wąska i za niska ale już wiem jakiego materiału szukać choć i ta już sporo daje i tak do tych 140-160 nawet nie trzeba się schylać a i szyba od kasku (tego na łbie) czysta.
    Szybka z demobilu jest z tworzywa o handlowej nazwie lexan.
    Ostatnio edytowany przez piotr13; 156.
    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

    Komentarz


      U mnie już drugi raz pękło mocowanie :/ Pechowo strasznie, moto upadło mi dwa razy od kiedy je mam i za każdym ucierpiało mocowanie deflektora - tak poza tym w użytkowaniu jest ok.

      Komentarz


        ponawiam zapytanie jest przewidziana jakaś produkcja???

        Komentarz


          U mnie też walneło mocowanie. Ale z mojej winy. Czym to kleić?

          Komentarz


            Klej acrifix 116-mocny, bezbarwna spoina, drogi.
            Technicol klej do twardych plastików- tańszy, mały ,spoina również ładna bezbarwna, mocny.
            Każdy klej do twardego pcv- tani, już troszkę słabszy ale powinien trzymać, spoina matowa.
            kropelka i inne cyjanoakrylowe kleje- już słabsze klejenie, i spoinę też może matowić.

            Komentarz


              Zamieszczone przez despetnik1 Zobacz posta
              Klej acrifix 116-mocny, bezbarwna spoina, drogi.
              Technicol klej do twardych plastików- tańszy, mały ,spoina również ładna bezbarwna, mocny.
              Każdy klej do twardego pcv- tani, już troszkę słabszy ale powinien trzymać, spoina matowa.
              kropelka i inne cyjanoakrylowe kleje- już słabsze klejenie, i spoinę też może matowić.
              Kleje cyjanoakrylowe czyli a'la kropelka nie sprawdzą się, po pierwsze do klejenia tworzyw sztucznych potrzebują aktywatora a po drugie puchną od wilgoci i pękają spoiny.

              Komentarz


                Nie zostało komuś jedno mocowanie? Moje pynkło i nie daje się skleić.

                Komentarz


                  Jest jeszcze szansa na deflektor?
                  Szykuje się jakaś partia?

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X