Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Deflektor po taniości

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Deflektor po taniości

    Siema!

    Na zlot w Przerwankach zabrałem kilka szt. deflektorów, które wyciąłem na swojej maszynce CNC. Kilka osób prosiło mnie żebym wrzucił na forum. Deflektor został dokładnie przetestowany na zlocie m.in. zabrany przez Czeczena na trasę OFF, wrócił cały i zdrowy (Czeczen też). Robiliśmy też próby łamania szybki. Szybka wykonana z poliwęglanu 1mm - nie kruszy się na małe kawałki. Mocowania z frezowanego akrylu, posiadają regulację kąta nachylenia szybki. Na chwilę obecną została mi ostatnia nieużywana sztuka. Jeśli ktoś będzie chętny, kupię materiał i zrobię ich więcej.

    Cena 40zł + koszt przesyłki.


    DSC_0591.jpg DSC_0579.jpg

    DSC_0592.jpg DSC_0593.jpg

    #2
    Wstępnie rezerwuje!

    Komentarz


      #3
      Ja zdecydowanie bym chcial, tylko chyba wiekszy niz ten na fotkach, dasz rade dziabnac jeden na wymiar?
      Pzdr!
      prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

      Komentarz


        #4
        ja wstepnie tez. jaki jest rozstaw mocowan, poniewaz ja mam kurde nietypowa szybe wiec mam lekka watpliwosc. jak wejdzie, bardzo chetnie.

        ps. uzywany tez bym bral. ze tez tego nie wyczailem na zlocie.
        Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
        Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

        Komentarz


          #5
          Jeden chyba ze 2 lata już ze mną jeździ, rewelacja!!!
          Drugi założyłem koledze do GS'a i też sobie chwali:-)
          Polecam :-)
          Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
          Loud pipes save lives...
          https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

          Komentarz


            #6
            A jest możliwość zrobienia ciemniejszego? Czy tylko czyste?

            Komentarz


              #7
              jakie są wymiary?

              Komentarz


                #8
                To i ja poproszę dane do przelewu na PW.

                Komentarz


                  #9
                  Kaytec ja tez bym wziął tylko pomierzę swoją deskę od klozetu

                  Komentarz


                    #10
                    Wszyscy chcą deflektor, chcę i ja!

                    Komentarz


                      #11
                      Szczerze polecam - zabrałem jeden na traskę i sprawdził się! Same mocowania wykonane perfekcyjnie - można założyć szybkę jaką się chce (grubszą ,szerszą węższą, wyższą, ciemniejszą) i cena jest rewelacyjna bo same mocowania są droższe!

                      Komentarz


                        #12
                        Wymiary samej szybki to 200 x 100 mm. Rozstaw mocowań to 130 mm dla mocowań ułożonych do wewnątrz. Można zamienić mocowania ze sobą wtedy rozstaw to 180mm.

                        Jeśli chodzi o inne wymiary to wrzucę w wolnej chwili kilka wzorów do wyboru. Jednak jest to dodatkowa robota przy przygotowaniu plików.

                        Kolory, ciężko powiedzieć, nie zamawiałem innych niż przezroczysty, ale pewnie droższe.

                        Reasumując, zamawiam materiał i robię kolejne sztuki. Myślę że do końca tygodnia będą już gotowe do wysyłki.

                        Komentarz


                          #13
                          Poproszę jedną sztukę

                          Komentarz


                            #14
                            Ja tez sie dopisuje do listy chetnych na jedna sztuke

                            Komentarz


                              #15
                              Witam po długiej przerwie, dopisuje sie do listy chetnych.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X