Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stopka centralna.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Zamieszczone przez piotr13 Zobacz posta
    Dasz radę.
    Przypuszczam że rozpitolone sprężyny, padnięte zawieszenia nie poprawiają sytuacji. W szosówkach jak sie sprężyna sklepie to różnica jest mikra. A w tych starych super-hiper-dakarowych sprzętach to siada pewnie do kilkunastu "centimetrów".

    Komentarz


      #32
      Sprężyna różnicę robi. Przy nowej łatwiej jest przerzucić moto przez martwy punkt. Co nie znaczy, że przy bardziej zużytej nie da się postawić moto. Przyczyny raczej szukał bym w źle zaprojektowanej garażowej stopce czy jak pisałem wcześniej błędach technicznych. Względnie kombinacji obu czynników. Niech kolega podkręcić sprężynę z tyłu i zobaczy czy pójdzie łatwiej. Choć nie sądzę by to miało samo w sobie całkiem uniemożliwić postawienie moto na centralce.
      Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
      Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

      Komentarz


        #33
        Zamieszczone przez piotr13 Zobacz posta
        Sprężyna różnicę robi. Przy nowej łatwiej jest przerzucić moto przez martwy punkt. Co nie znaczy, że przy bardziej zużytej nie da się postawić moto. Przyczyny raczej szukał bym w źle zaprojektowanej garażowej stopce czy jak pisałem wcześniej błędach technicznych. Względnie kombinacji obu czynników. Niech kolega podkręcić sprężynę z tyłu i zobaczy czy pójdzie łatwiej. Choć nie sądzę by to miało samo w sobie całkiem uniemożliwić postawienie moto na centralce.
        Dzięki Od dziś o wiele łatwiej mi się stawia moto na centralce

        Komentarz


          #34
          Czesc jest mozliwosc zamowienia stopki centralnej ?

          Komentarz


            #35
            Podrzućmy

            Komentarz


              #36
              Mam do 660 i mogę sprzedać
              Ostatnio edytowany przez misiek-888; 4354.

              Komentarz


                #37
                Zamieszczone przez darkojak Zobacz posta
                No chyba że chodzi Ci o to że na grząskim terenie stopka taka po prostu bardziej tonie z prawej strony - no i tu masz rację.
                Z doświadczenia kolegów . Bardzo tonie stopka jak moto załadowany szpejem ? Jest na to jakieś rozwiązanie ?

                Komentarz

                Pracuję...
                X