Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stopka centralna.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Listę chętnych na stopkę centralną robimy tutaj już teraz?

    Komentarz


      #17
      Zamieszczone przez vcx Zobacz posta
      Listę chętnych na stopkę centralną robimy tutaj już teraz?
      Zdecydowani już teraz na 100% piszą na priv. Podajemy kontakt meilowy lub telefoniczny.
      Jak już będzie wszystko dograne (pojawia się tez tu zdjęcia na forum) odezwę się do każdego.

      Da mi to obraz ile sztuk na początek zrobić. A jednocześnie za jednym podejściem będzie szybciej.

      Komentarz


        #18
        Witam
        Centralka jest gotowa.
        Aktualnie wszystko sprawdzone i dograne na prototypie. Sprawdza siÄ™ rewelacyjnie.

        Finalnie wyglÄ…da tak - projekt konstrukcyjny



        A tak po wykonaniu i montażu do motocykla. Malowanie standardowo czarny proszek półmat.
















        Chętnych zapraszam na priv.
        Polecam

        Komentarz


          #19
          Piękna sprawa , a kiedy produkcja do 660-ki ? Moża mieć nadzieję ?

          Komentarz


            #20
            Wczoraj otrzmałem stopkę "by" darkojak. Jakość wykonania - super. Montaż prawie plug&play (trochę gimastyki ze skręceniem mocowania od strony łańucha). Ogólnie na razie 5+. Zobaczymy jak będzie z użytkowaniem.

            Komentarz


              #21
              Witam,

              Stopeczki dostępne praktycznie od ręki.
              Standardowo malowane proszkowo czarny półmat.

              Polecam zestaw stopka + gmole


              Zamieszczone przez Hacat Zobacz posta
              Wczoraj otrzmałem stopkę "by" darkojak. Jakość wykonania - super. Montaż prawie plug&play (trochę gimastyki ze skręceniem mocowania od strony łańucha). Ogólnie na razie 5+. Zobaczymy jak będzie z użytkowaniem.

              Komentarz


                #22
                darkojak pamiętasz o moich gmolach , no jeszcze nie moich ale mam nadzieje że będą moje

                Komentarz


                  #23
                  Zamieszczone przez darkojak Zobacz posta
                  Witam,

                  Stopeczki dostępne praktycznie od ręki.
                  Standardowo malowane proszkowo czarny półmat.

                  Polecam zestaw stopka + gmole
                  Czy masz możliwość zrobienia stopki pasującej również do 3AJ?

                  Komentarz


                    #24
                    Muszę pochwalić darokjak, wykonanie stopki najwyższa półka, nasmarowana, bardzo dobrze wykonana, malowana proszkowo. Szeroki rozstaw, (szerszy niż w GS 1150, mierzyłem). Moto stoi stabilnie, montaż to bajka ( 15 minut, najlepiej z kanału). Stawianie po trzech próbach lewą stopą jest bardzo proste ( moje 120 kg na pewno pomaga hi). Polecam produkt.

                    Komentarz


                      #25
                      Witam czy stopka centralna od 750 tenere pasuje do 660 .

                      Komentarz


                        #26
                        Witam,

                        Wszystkie tematy akcesorii od DARKOJAK zebrałem w jednym miejscu. Będzie łatwiej przejrzeć:



                        Pozdrawiam

                        Komentarz


                          #27
                          mam i ja faktycznie bardzo solidna robota, ale z tym ultra szybkim montażem i bajkowym wstawianiem to bym się kłócił hehe PO prostu na jedno i drugie trzeba sobie zarezerwować troszkę czasu. Najpierw na montaż, który z ziemi nie jest az tak prosty ze względu na dostęp (ja mam duże łapy może przez to mi trudniej) a potem trzeba na sokojnie znaleźć najlepszą dla siebie technikę wstawiania na nią motocykla. Tak czy inaczej polecam w 100%

                          Komentarz


                            #28
                            Technika jest prosta aczkolwiek wcale nie taka oczywista. Najczęściej popełnianym błędem jest stawianie na centralke rękoma za kierownicę. Tak to można komara postawić względnie wueske. Tu dajemy moto do pionu. Otwieramy centralke. Buja y trochę w lewo/prawo aż poczujemy że obie nóżki są pewnie oparte o powierzchnię. Wtedy tylko trzymając kiere jedną ręką (druga trzyma ramę, podnóżek pasażera, uchwyt jeżeli jest) z całej siły prawą nogą naciskamy na ramię przy centralce. Moto wskakuje samo. Bez znaczenia czy jest to sprzęt 200 czy 300kg. Jeszcze raz nie ręce a noga!
                            Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                            Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                            Komentarz


                              #29
                              To chyba muszę przytyć bo niby znam tą technikę (noga na stopce jedna ręka na kierownicy, druga na uchwycie pasażera) ale z pełnym bakiem jej na centralkę wstawić nie potrafię
                              secretgarage.pl

                              Komentarz


                                #30
                                Skoro ja przy wadze 80 kg bez problemów stawiam xjote co ma 280 kg to musisz coś nie tak robić. Złap prawą ręką za podnóżek zamiast za uchwyt, odchyl się i pociacij porządnie prawą nogą. Musi wskoczyć nie ma bata. Ojciec ma transalpa na włoskim pierwowzorze darkowej centralki i nie ma problemów. Ojciec ma 76 lat i sam stawia a Ty nie możesz Dasz radę.
                                Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                                Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X