Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 121 do 124 z 124

Temat: Xtz 750 gaźniki od ducati

Member Avatar qba
    Motocykl
    XTZ 750 '92

Domyślnie

Cytat Napisał Beniamin Zobacz post
    Filtry powietrza masz ori czy jakieś KNy?
    Filtry mam papierowe, zmienione niedawno. Przed zmianą gaźników nie było takich problemów - myślisz, że to kwestia dopływu powietrza? Ja mam wrażenie, że to się nasila, jak bak jest pełny.

Guru Member Avatar Beniamin
    Motocykl
    SHDS ST 750

Domyślnie

No to wykręć śruby składu mieszanki o pół obrotu i sprawdź czy się poprawi.
    "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

Junior Member

Domyślnie

Cześć Panowie! Nareszcie złożyłem teresę z gaźnikami B148. Motocykl zapalił na ssaniu i potrzebował chwilę na nim pogadać, ale nic dziwnego bo stał ponad miesiąc. Spalanie poniżej 6l. Dokładnie nie mogę powiedzieć bo przejechałem jedynie 130km;/ Motocykl przyspiesza równo i dynamicznie, 150km/h bez zająknięcia i jeszcze ciągnął dalej. Ale jest mały problem. Jadąc około 100km/h (lub więcej) puszczam całkiem gaz i znów go mocno dodaje, motocykl po dodaniu przez chwilę się dusi - dosłownie 1 do 2 sekund. Mam wrażenie że brakuje mu przez moment paliwa... Myślicie, że trzeba podnieść iglicę czy dokręcić trochę śrubę mieszanki? Świecy jeszcze nie widziałem.

Junior Member

Domyślnie

W nawiązaniu do mojego postu wyżej ^. Świeca wygląda tak:
    V__5022.jpgV__4A1B.jpg

Przejechałem na niej jakieś 130km. Jazda rożna od trasy i stałego 100km/h przez 140km/h do przelotu miejskiego. Świeca wydaje się ok, może elektroda masy za czysta?? Na co stawiacie? Rozbierać gaźnik i sprawdzać wszystkie dysze? Czy może podnieść iglicę o jeden ząbek bo chwilowa zadyszka jest związana ze zbyt późnym otwarciem zaworu?

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia