Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Xtz 750 gaźniki od ducati

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ha ha, nieźle Panowie, co racja to racja
    Tak czy siak dzięki
    Po to jest Forum i Forumowicze, ażeby sprowadzić od czasu do czasu kogoś na ziemię. Przyjdzie czas a i ja będę Wam pomagał. Miałem różne motocykle, a pierwszy na gaźniku to obecną Teresa, na żadnym tak fajnie mi się nie jeździło - truchło z klasą ��

    Komentarz


      dasz radę, tak jak ja sobie jakoś poradziłem z tą padaczką. Junak też miał te truchło. tylko nie daj się na razie nawrócić na tą jedyną słuszną pomarańczową wiarę. ateizm to przyszłość!!! błachahahahah

      Komentarz


        Kurde, mam gaziory od dukata, zmienione dysze główne. Bez wiercenia, przekładek itd, zlikwidowana linka powrotu gazu i przełożony uchwyt ssania.
        Gaźniki wyregulowane przez speca kolegę i żadnych problemów, przytykania, dławienia, załamania krzywej, wolnego spadku obrotów itd... Spalanie 5-7 zależnie gdzie i jak, 5 szosa, 7 teren.

        Czyli da się, choć obecna cena jest abstrakcyjna.

        A Junak oczywiście miał na mysli KTM, też na wtrysku, czyli kolejna rzecz która może się zepsuć w tym super hiper...itd. No i Marcin zaraz napisze, że to tylko eksploatacja!

        Komentarz


          Nic dodać nic ująć zakasam rękawy
          Pozdro Panowie

          Komentarz


            Witam, potrzebuje opini i porady w sprawie gaźiorňw sprzedawanych czasem na ebayu, podaje numer aukcji dostepnych na dzień dzisejszy, czy któryś nadał by się się do xtz 750 czy zostają te po 2k złotych??. Oto numery ofert ebay: 254036071620. 264130209388, . Z góry dzieki za odzew.

            Komentarz


              Bdst38 to ten model. Widać tutaj czujnik otwarcia przepustnicy którego nie potrzebujemy. Nie wiem co tam jest jak go zdejmiesz. Jest to do motóra o innej pojemności więc prawie na pewno dysze będą inne. Trzeba sprawdzić w serwisówce tego trx jakie są tam dysze.
              Te drugie wydają się lepsze. Nie wiem od jakiej są pojemności. Ja miałem od 900 i musiałem wymienić dysze i iglice. Poszukaj na forum i się dowiesz co wymieniłem. Teraz nie pamiętam. Z tego co kojarzę to jak będą od niższej pojemności to też coś tam trzeba było wymienić. To tyle jeśli chodzi o moją pamięć.
              Mam nadzieję że coś wyciągniesz z tych nieskładnych informacji.
              Ostatnio edytowany przez kalosh; 3287.

              Komentarz


                Dzięki, ja pisałem do tego Włocha żeby podał dokładny numer gaźnika ale widzę że nie bardzo, napisał że właśnie do różnych zastosowań Ducati i tyle, wiadomo że przez translator nie pogoda konkretnie. Dzięki za odzew.

                Komentarz


                  Zamieszczone przez Pablo1972 Zobacz posta
                  raczej 650 zł na ebay
                  a poważnie wykorzystuje prawo rynku, popyt i podaż .
                  No kiedyś to tak było...

                  gaz.jpg

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez zz44 Zobacz posta
                    No kiedyś to tak było...

                    [ATTACH=CONFIG]25877[/ATTACH]
                    O to ja mam z tej serii

                    Komentarz


                      Czy da się wyremontować stary gaznik do stanu b.dobrego . Kopci mi tereska i czuć benzynę. Ewidentnie nie spala paliwa, tak jak by za bogata mieszanka. Nie chce się denerwować remontem który będzie daremnym trudem. Zastanawiam się nad nowymi gaznikami.........ale cena masakryczna. 1/4 wartości motocykla. Ale jeśli nowe gazniki spowodują że problem się rozwiąże na lata, to może..........

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X