Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Części gaźnikowe i inne pierdoły to 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Części gaźnikowe i inne pierdoły to 750

    Jak w temacie - oddam to co na zdjęciu - części do gaźników, rozrusznika i i jakieś inne pierdoły co mi zostały po tersie.
    Wysyłka wg cennika Poczty Polskiej. Odbiór osobisty Warszawa Bemowo.
    Pozdrawiam.

    WP_20150629_20_45_06_Pro.jpg
    „To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel – Jest moim życiem. Muszę nad nim panować tak, jak panuję nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym, ale i ja bez motocykla jestem niczym….”

    #2
    Klamkę przygarne :-)
    Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
    Loud pipes save lives...
    https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

    Komentarz


      #3
      A reszty nie chcesz?
      „To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel – Jest moim życiem. Muszę nad nim panować tak, jak panuję nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym, ale i ja bez motocykla jestem niczym….”

      Komentarz


        #4
        Chętnie przejmę zawartość pudła. Reszta na PW.

        Kuba
        Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

        Komentarz


          #5
          Wysyłaj.
          Bo nie wiem kiedy będę w wa-wie.
          Chociaż byłby dobry powód do spotkania

          - - - Zaktualizowano - - -

          No i za późno :-)
          ...tylko silnych los obdarza hojnie...

          Komentarz


            #6
            Giani wpadaj "bez powodu" ....ale nie "bez śliwki"

            - - - Zaktualizowano - - -

            Zamieszczone przez Łojek Zobacz posta
            Klamkę przygarne :-)
            Łojku z tą klamką to na poważnie - bo wysyłka będzie w podobnej cenie co klamka w Larrsonie - jak chcesz to wyślij mi adres na PW.
            PZDR
            „To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel – Jest moim życiem. Muszę nad nim panować tak, jak panuję nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym, ale i ja bez motocykla jestem niczym….”

            Komentarz


              #7
              Trusek weźmie,a z nim często się widzę :-)
              Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
              Loud pipes save lives...
              https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

              Komentarz


                #8
                Części przekazane koledze Mondo Cane - Łojek - jak nadal chcesz tą super chiper dakarową klamkę wspomniany kolego powiedział że Ci prześle, bo przekazałem z całym szpejem więc pisz do niego.
                Temat do zamknięcia.
                „To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel – Jest moim życiem. Muszę nad nim panować tak, jak panuję nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym, ale i ja bez motocykla jestem niczym….”

                Komentarz


                  #9
                  Jeśli ktoś by chciał to mam dwa Gazniki do sprzedania, jeden kompletny, drugi na części.

                  Komentarz


                    #10
                    to z tych gaźników może masz iglice w dobrym stanie ???? jak by co to bym chciał... kupić, zamienić, zdefraudować czy jak tam chcesz

                    Komentarz


                      #11
                      Zdjęcia porobię i wrzucę - raczej są ok
                      „To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel – Jest moim życiem. Muszę nad nim panować tak, jak panuję nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym, ale i ja bez motocykla jestem niczym….”

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez pawelu571 Zobacz posta
                        to z tych gaźników może masz iglice w dobrym stanie ???? jak by co to bym chciał... kupić, zamienić, zdefraudować czy jak tam chcesz
                        Masz w dziale sprzedam mojego posta - tam jest cały zestaw DynoJet a w nim różne iglice - jest też zdjęcie.
                        „To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel – Jest moim życiem. Muszę nad nim panować tak, jak panuję nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym, ale i ja bez motocykla jestem niczym….”

                        Komentarz


                          #13
                          podepnę się
                          zanabędę drogą kupna dolną pokrywkę gaźnika wraz ze śrubką do spuszczania paliwa z komory pływakowej,
                          moja niestety przecieka

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X