Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9
Pokaż wyniki od 161 do 162 z 162

Temat: Smarowalnica do łańcucha

Member

Domyślnie

Nie. Działa spoko. W międzyczasie potrzebowała serwisu, bo "sterownik" umieszczony nad schowkiem narzędziowym przy utopieniu świrował.
    Tereską mało jeżdżę i ostatnio służy jako "gościnny", więcej ujeżdżam xr, której też dałem wersję compact oliwiarki.
    Najlepszy mod ever.
    Jak patrzę na inne łańcuchy po kilku smarowaniach sprayem, to współczuję. Te gluty później domyć.... U mnie każda roleczka kręci się na zawołanie.

A co do istoty pytania - jestem zadowolony z podawania na zdawczą. Jest co prawda bagienko olejowe w okolicy zębatki ale przy kąpaniu na tylną też by pewnie było, bo jeszcze bliżej i to raczej wina dozowania. Za mało jeżdżę, żeby zestroić to idealnie i smaruję wedle potrzeb. Nigdy nic nie urwałem, jedynie przy xr, którą czasem jadę w jakieś krzaki, a zębatka jest mniej osłonięta, muszę czasem rurkę naprostować. Za to z tyłu pewnie musiałbym łatać co wyjazd.

Załącznik 28937
    Ostatnio edytowane przez waw ; 16 września 2021 o 19:40

Guru Member Avatar Lis
    Motocykl
    FJ1100; XTZ750

Domyślnie

Dzięki za odpowiedź. Również podam za przednią zebatkę, ale na końcu rurki chcę dać jakieś włosie, po którym olej by spływał.
    Montuję pompkę, więc będę uniezależniony od temperatury i gędstości oleju.
    Odnośnie elektryki, nie będę montował żadnych układów AVT, itp. Przekaźnik ASE z regulacją czasu otwarcia i zamknięcia: http://ase.hoste.pl/sklep/index.php?...cykliczny-6dsx
    To proste urządzenie, które elektronikę ma wbudowaną. Ustawiasz czasy na przekaźniku. Podobno i tak jeden czas wypracowany (zwłaszcza przy pompie) zostaje na zawsze. Łatwo też taki przekaźnik wymienić.

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia