Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

WR400 czyli Yamaha jak XTZ

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [inny] WR400 czyli Yamaha jak XTZ

    Kolega całkiem niedawno przywiózł takie cacko, a nie radzi sobie z jej odpalaniem ;_) gdybym nie posiada?? DRZ400E to ten egzemplarz już byłby mój. Jest więc interesujący motocykl do nabycia, by nie zmarnować końcówki sezonu, zimy, wiosny .....
    WR400, rocznik 2000, cały czas w rękach jednego właściciela (z Niemiec), papiery do zarejestrowania, kit homologacyjny w woreczkach, wizualnie- typowe obtarcia na ramie, popękane handbary. Technicznie- ja nie mam zastrzeżeń, odpala bez zbędnych problemów, praca silnika jest wzorem w porównaniu do KTM-a, wydech sympatycznie ryczy. Własności jezdne- w porównaniu do DRZ400E miałem wrażenie że lżejsza, brutalniejsza, przejdzie wszędzie. Zerwana linka prędkościomierz- wystarczy tylko wymienić (jest w zestawie), opony, klocki, napęd nie wymagają wymiany, oczywiście profilaktycznie trzeba zmienić olej. Podsumowując- stan wsiadać i jechać, a koniec drogi nie będzie problemem. Cena 7tyś zł, informacje 602765757







    Kit homologacyjny, zapasowe części typu linka prędk, klamki, dźwignia zmiany biegów, itd czyli to co każdy szanujący sprzęt właściciel ma w swoim garażu
    Dakar & DRZ400E

    #2
    Ogłoszenie nieaktualne, WR znalazła nabywcę
    Dakar & DRZ400E

    Komentarz


      #3
      Nie zostały może lusterka ?
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Nie, lusterka oddałem w komplecie nabywcy. Szukasz do zmodyfikowanego LC4?
        Dakar & DRZ400E

        Komentarz

        Pracuję...
        X