Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

centrowanie koła

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    centrowanie koła

    Witam ,
    proszę o podpowiedź gdzie nacentrować koło przednie?
    To bardzo pilne bo lecę na Bałkany za tydzień.
    Założyłem gmole i myślę ,że po tym jak dobiło o poprzeczkę.
    Pozdro

    #2
    Tak na szybko to tylko serwisy rowerowe.
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      #3
      Usunięte na żądanie użytkownika

      Komentarz


        #4
        Mam pytanie;

        czy ktoś z Was wie jakie są przesunięcia piast względem obręczy kół?

        Pytam bo składam koła na nowo (taka mała regeneracja) i gdzieś zapodziałem kartkę z notatkami. Z tego co pamiętam w przednim kole piasta jest osadzona centralnie (proszę o potwierdzenie) ale w tylnym jest przesunięta tylko nie wiem o ile. Będę wdzięczny za odpowiedź.

        Komentarz


          #5
          Hejka, proszę o jakieś namiary na fachowca od kół szprychowych, konkretnie trzeba wycentrować przednie bo ma bicie obwodowe.

          Komentarz


            #6
            Król w Belsku Białej albo Rybski w Krakowie. Tak dla siebie to też mogę wycentrować. Ale tych dwóch to wirtuozi fachu.

            Komentarz


              #7
              Racja ... polecam p. Króla - solidna firma, szybko i fachowo. Do tego zajmuje się malowaniem itp.

              Komentarz


                #8
                A jakiś namiar poproszę na Króla bo w Googlu nic nie wyskakuje.

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez robkri Zobacz posta
                  A jakiś namiar poproszę na Króla bo w Googlu nic nie wyskakuje.
                  wyskakuje i to na górnych miejscach ...

                  "U Pawła"
                  Paweł Król
                  602 833 570

                  43-300 Bielsko-Biała
                  Zuchów 54, woj. śląskie

                  Komentarz


                    #10
                    Ze skorodowanej felgi chcę wykręcić piastę. Po kilkutygodniowym namaczaniu penetratorem, naftą i olejem raptem cztery nyple odkręciły się po bożemu, reszta łepków szprych obraca się w gniazdach na piaście.

                    Jest na to jakiś patent czy darować sobie i zadziałać boschem?

                    Komentarz


                      #11
                      Ja rozkręcałem z pomocą żabki zaciskowej ,skręcałem ją na szprychach i blokowałem jej ruch podcza kręcenia kluczem,druga sprawa to preparat do luzowania gwintów .Ja kupiłem profesjonalny preparat za jakieś 30 zeta i po nim urwałem tylko dwa nyple,reszta poszła jak bajka
                      Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                      Komentarz


                        #12
                        Ja chciałbym nawet urwać tego nypla jakby nie chciał się odkręcić, ale gwint zapieczony a łepek się obraca
                        Spróbuję z tą żabką!

                        Komentarz


                          #13
                          Co do speca o kół. Ja zrobiłem renowację u Mateusz Urbaniak 694 104 337, koło Opola, ale centrowanie też robi. Jestem bardzo zadowolony. Koła z OLX linka, to są akurat moje

                          OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez zz44 Zobacz posta
                            Ja chciałbym nawet urwać tego nypla jakby nie chciał się odkręcić, ale gwint zapieczony a łepek się obraca
                            Spróbuję z tą żabką!
                            Rozkręciłem teraz dwa koła po 36 szprych i urwałem tylko 3 szt, tak jak pisałem żabka zaciskowa i preparat do poluzowywania zapieczonych gwintów i idzie jak złoto preparat liqui moly do z dwusiarczkiem molibdenu i po pięciu minutach kręcisz i idzie.
                            Jak co to tez masz Pawła z Bielska Białej.
                            Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                            Komentarz


                              #15
                              Czy ktoś się orientuje jaki ma być offset w przednim kole ST? czy może centrować po prostu obręcz symetrycznie względem tarczy?

                              Komentarz

                              PracujÄ™...
                              X