Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

pompa paliwa - pilne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] pompa paliwa - pilne

    Koledzy, czy macie może poratować sprawną pompą paliwa do ST? Z mojej cieknie od spodu, przez taki mały zaworek (odpowietrznik?), a mam teraz sporo jeżdżenia i nie chcę być uziemiony.
    No a jak można to czymś zastąpić, to też będę wdzięczny za info (tak, wiem, poczytam forum, ale w międzyczasie ;p)
    Dzięki!

    #2
    Mogę Ci sprzedać drogo ale gratis daje cały motocykl a na poważnie-moze spróbuj spiąć na krótko i niech sobie grawitacyjnie leci? Nie wiem czy ktos to testował?

    Komentarz


      #3
      ee tam stary złom ;p

      Komentarz


        #4
        ja testowałem z prawie pełnym zbiornikiem-działa, ale nie wiem co będzie jak będzie mniej paliwa i zmniejszy się ciśnienie

        Komentarz


          #5
          Ją swoją rozebralem i uszcelnilem papierem do uszczelek, robota mozolna ale póki co trzyma 2 miesiąc. A bez pompki to jak paliwo znajdzie się na poziomie gaźników to już podobno nie leci tak że trzeba się pilnować na dłuższych trasach

          Komentarz


            #6
            Jest typ co sprzedaje reperaturki http://www.ebay.co.uk/itm/YAMAHA-XTZ...item1a03332ac9
            możesz też kupić nową oryginalna ale koszt spory ok 150 euro - a zastąpić chyba można najszybciej elektryczną od np. Afryki bo wiem że oni kombinowali z naszymi bo ich padają
            „To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel – Jest moim życiem. Muszę nad nim panować tak, jak panuję nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym, ale i ja bez motocykla jestem niczym….”

            Komentarz


              #7
              W razie czego powinienem mieć pompę paliwa Mikuni z LC4 w okolicy Wawy.
              Takie coś jak to:

              Z tym, że też są znane problemy z siadaniem membrany w tym typie pompy.

              pzdr, Adam
              sigpic

              Komentarz


                #8
                heja, dzięki za wsparcie. Kupiłem używkę od Karola - podobno bardzo dobry stan. A te membrany, to trzeba będzie wypróbować, jak już się używki skończą
                Dzięki jeszcze raz, temat do zamknięcia
                Qba

                Komentarz


                  #9
                  Ten z eBay to są tylko membrany i wydaje mi się że i tak będzie musiał dorobić uszczelki

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X