Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gnąca się podstawka boczna

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Gnąca się podstawka boczna

    Witajcie,

    Pewnie nie tylko ja borykam się z problemem gnącej się podstawki bocznej? Niestety pod moto obciążonym trzema kuframi już po tygodniu nie spełniała swojego zadania, musiałem podkładać klocek drewniany bo wygięła się okrutnie :-)

    Czy istnieje jakiś przeszczep który lepiej spełnia swoją rolę, od jakiegoś innego bike'a? Czy ktoś kiedyś przerabiał ten temat?

    Pozdrawiam
    Skowron

    #2
    Raczej dorobienie nowej. Stary materiał, już zmęczony i ulega wyginaniu. Dogadaj się z Pawłemw555, na pewno dorobi solidną
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    Komentarz


      #3
      Kupić używkę, groszowa sprawa. Nie spotkałem się z takim problemem, choć nie raz podnosiłem całe moto na bocznej podstawce.
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez fxrider Zobacz posta
        Nie spotkałem się z takim problemem, choć nie raz podnosiłem całe moto na bocznej podstawce.
        Mam z tym sprzętem do czynienia dopiero od kilku miesięcy, natomiast jak przeglądałem ogłoszenia na Alledrogo przed zakupem, to niejeden egzemplarz miał podłożony klocek czy kawałek deski pod boczną

        Komentarz


          #5
          W mojej teresce raz pękła na spawie,moto całą noc stało a kiedy rano podszedłem włożyłem kluczyk do stacyjki i bęc.Wielkie było moje zdziwienie a że miałem w reku kask nie było szans by go złapać.Kupiłem drugą używaną i też podnosze na niej moto gdy łąńcuch smaruje

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez skowron Zobacz posta
            Mam z tym sprzętem do czynienia dopiero od kilku miesięcy, natomiast jak przeglądałem ogłoszenia na Alledrogo przed zakupem, to niejeden egzemplarz miał podłożony klocek czy kawałek deski pod boczną
            Wielu sprzedających robi tak, aby sprzęt na zdjęciach optycznie się lepiej prezentował. Serio jest to pierwszy tego typu temat na forum, nie słyszałem o czymś takim wcześniej (co najwyżej o pęknięciu na spawie właśnie, ale też sporadycznie).
            W którym miejscu tak się gnie ? Możesz jakąś fotkę zarzucić?
            sigpic

            Komentarz


              #7
              Ja swoje wszystkie ST (11 szt) ponosiłem do smarowania łańcucha na bocznej i tylko w jednej mi pekła na spawie.Ale to był angol,tam wszystko sie urywalo od rdzy.To był pierwszy i ostatni motocykl z UK.

              Komentarz


                #8
                Zapewne nie jest to oryginalna podstawka , lub było coś kombinowane , materiał do zrobienia oryginalnej stopki to najwyższej twardości stal !

                Komentarz


                  #9
                  Hej,

                  Już miałem temat zostawić na zimę ale mi się wyjazd jeszcze w listopadzie szykuje, także odgrzewam wątek :-D W załączeniu fotki podstawki bocznej. Może toto jest od innego motora? Gdzie się gnie to widać... :/

                  Pozdrawiam
                  Skowron
                  Załączone pliki

                  Komentarz


                    #10
                    Jedyna rada wywalić,kupić nową z aftermarketu bo ta to jakaś rzeźba

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez bladyxtz Zobacz posta
                      Jedyna rada wywalić,kupić nową z aftermarketu bo ta to jakaś rzeźba
                      Popieram, nie chciał byś potem spotkać leżącej tereski po powrocie ze spaceru
                      kup nową używkę a allegro i po kłopocie
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        #12
                        Na allegro jest coś takiego http://allegro.pl/yamaha-xtz-750-sup...241719125.html ale wydaje się bardzo podobna do tej co mam. Czy to faktycznie oryginał XTZtowy?

                        Komentarz


                          #13
                          Skowron, wyślij mi ją to Ci wyprostuję, albo utnę - do środka pręt. Obspawam i całość też zaspawam odpowiednio. Nie ma bata że puści
                          sigpic
                          "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                          "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez skowron Zobacz posta
                            Na allegro jest coś takiego http://allegro.pl/yamaha-xtz-750-sup...241719125.html ale wydaje się bardzo podobna do tej co mam. Czy to faktycznie oryginał XTZtowy?
                            Może kiedyś był oryginałem, tylko ktoś spawarką porzygał. Lepiej ją odpuść a skorzystaj z propozycji Bartasa
                            ...prawdziwy afrykaner sam wymyśla swoje historie, a potem zaczyna w nie wierzyć...

                            Komentarz


                              #15
                              Pręt do środka, spawanko i po sprawie

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X