Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pali jak smok - co jest??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Pali jak smok - co jest??

    Witam, opowiem po krutce jak wyrwało mnie z kapci, w zeszły wekend wypadzik w góry, spontan z kumplami 4 motocyklami, Wypad na E 67 w Pabianicach i przysłowiowa " PANEWA" za Wrocław , a potem na Polanicy Zdrój i jakież mnie zdziwko szarpło jak przed końcem E67 (po 240km) musiałem przełączyć na rezerwę na szczęście za 5km była pierwsza stacjia i w zbiornik pod korek weszło 22 litry paliwa, ze siwiałem a kuple myślałem że mnie zjedzą śmiechem. Gaźniki dopiero co po serwisie (czyszczone, wymiana zaworków bo nie trzymały wachy, dysz, bo ponoć jakieś dziwne były) i mechanik mówił że są super i itd. Fakt przelotowa non stop 150km/h czasami 160 ja jestem wysoki (200cm) i kufry mam DUŻE (3szt) ale czy to możliwe że aż 9 l/100 wyżarła?? . co może być powodem???? . Wolne obroty trzyma pali pięknie, przy przegazówkach nie kopci jakoś specjalnie , ale cały czas jak bym czuł zapach paliwa w czasie jazdy, ale wycieków żadnych nie ma. Może ktoś ma pomysł co jest. Pozdrawiam

    #2
    gaźniki od ducati,
    poszukaj na forum jest temat
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      sprawdz filtry powietrza ja tak miałem!

      Komentarz


        #4
        spytaj Lemura ile jego żarła i co z nią zrobił. U niego szło ponad 9l/100km bez pałowania.
        Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

        Komentarz


          #5
          No właśnie czytałem o gaźnikach od ducata i są różne opinie, jedni mówią że paliwożerność zmalała drastycznie drudzy że, prawie nie ma różnicy i nie wiem czy gra jest warta świeczki, filtry ponoć przybrudzone więc mechanior zakłada nowe (ale dziwne bo jak pamiętam kazałem mu zmienić je zimą i mnie za nie skasował) jak tak dalej będzie chlała to pójdzie na OLX-a i na DL-a się przesiądę lub Aprilie Caponord bo mnie to po prostu wku...a.

          Komentarz


            #6
            To może czas zmienić mechanika?
            "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

            Komentarz


              #7
              Ja jak w swojej xtz 660 maiłem brudny filtr powietrza to średnie spalanie było na poziomie 9-10 litrów na 100 km przy spokojniej jeździe , a raz nawet na pełnym zbiorniku zrobiłem zaledwie 240 km , wymiana filtra zmniejszyła spalanie do ok 6 l na 100 km

              Komentarz


                #8
                Witam,
                gażniory wyhlastane pewnie. Sprawdź jakiego koloru masz świece. Świeca prawdę Ci powie :-).

                Komentarz

                PracujÄ™...
                X