Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak sprawdzić prąd

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Jak sprawdzić prąd

    Witam,

    Panowie jak najprościej sprawdzić czy mam prąd w swojej ST ?
    Od wczoraj wieczorem próbuję ją bezskutecznie uruchomić, paliwo jest, aku podładowany.
    Rozrusznik kręci, przedwczoraj zrobiłem ją 240 km w deszczu, wczoraj jeszcze rano i popołudniu odpaliła bez problemu za pierwszym razem a wieczorem już nie chciała palić

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowany przez Kaspero; 4261.

    #2
    Ale kreci rozrusznik czy nie? Jest iskra? Masz sprawny czujnik stopki i sprzęgła? Daj więcej info i uzupełnij profil.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Tak jak wyżej napisałem, rozrusznik kręci. Zna ktoś może parametry impedancji cewki i nr klucza do świec ?

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez Kaspero Zobacz posta
        Tak jak wyżej napisałem, rozrusznik kręci. Zna ktoś może parametry impedancji cewki i nr klucza do świec ?
        Iskra na świecach jest, zastanawiam się nad paliwem, czy ST ma filtr paliwa bo go nie widzę lub jest schowany gdzieś ?

        Komentarz


          #5
          Oki temat rozwiązany. Powodem były świece, strasznie czarne i słaba iskra. Pewnie gaźniki do regulacji zbyt bogata mieszanka.

          Komentarz

          Pracuję...
          X