Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Bagster 91 czarno fioletowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Bagster 91 czarno fioletowy

    Hej,
    Nasz forumowy Bagster cos nie moze zagrzac miejsca na zbiorniku, to ten dex'owy, ktory przelezal u niego w szafie dwa lata, zakupiony przeze mnie, domowilem do niego brakujace mocowania w bagster polska i jest teraz kompletny. Razem z dedykowanym tankbagiem i chyba oryginalnym workim od deszczu na tankbag. Kupilem od dexa za 200, mocowania + 20 i wlasnie za tyle chce puscic (dwjeście dwajeścia złotych panocki!)

    Uwaga - w dexowym wątku jeszcze giani był nim zainteresowany - wysłałem Ci wiadomość prywatną z tydzień temu, albo i lepiej, ale cisza, więc wystawiam publicznie

    Pzdr, może ktoś z nim w końcu pojeździ!
    Pzdr!
    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

    #2
    Co jest aż tak brzydki, że nikt go nie chce?

    Komentarz


      #3
      ja go chcialem, ale po drodze trafily sie przeboje i ostatecznie pozbywam sie Teresy a Bagstera mi szkoda jako gratis dodawac. Jest w zdecydowanie lepszym stanie, niz go dex opisywal!
      Pzdr!
      prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

      Komentarz


        #4
        Ja...
        Ja oczywiście go biorę tylko zapomniałem Ci odpisać.
        ...tylko silnych los obdarza hojnie...

        Komentarz


          #5
          no i pieknie, mam nadzieje, ze doceniasz jak o Tobie od razu pomyslalem wysylka, czy zagladasz czasem do 100licy?
          Pzdr!
          prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

          Komentarz


            #6
            Zaglądam czasem. Od września nawet częściej.
            Zdzwonimy się.
            ...tylko silnych los obdarza hojnie...

            Komentarz

            Pracuję...
            X