Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

[750] Sprzedam perfekcyjną XTZ 750, 1996r

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Sprzedam perfekcyjną XTZ 750, 1996r

    Jak w temacie. Cena 7600 do uzgodnienia. Rok 1996. Przebieg 52 tyś. Moto można też zobaczyć w moim poście jak objechałem nim Tatry. Zarejestrowany w kraju, opłacony. Możliwość zamiany na biga 800 Varadero.

    DSC03982.jpg

    DSC04135.jpg

    DSC06356.jpg

    W razie pytań proszę pisać. Pozdrawiam.

    #2
    ładna mam identyczną i z tego samego roku pozdrowionka

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez SUPERDEJW Zobacz posta
      ładna mam identyczną i z tego samego roku pozdrowionka
      Ja też
      LWG

      Komentarz


        #4
        @Atom750 cześć, jestem zainteresowany Twoją Tenerką, możesz coś więcej napisać o serwisach, czy robiłeś jakieś wymiany/naprawy? Jestem z Wrocławia do Lublina mam "pół polski" także nie podjadę na chwilę pooglądać.

        Pozdro Michał

        Komentarz


          #5
          Michalnowak już piszę co przy nim robiłem: Na początku po zakupie motocykla były rozbierane gaźniki, dokładnie wyczyszczone i sprawdzone. Wymieniłem na nowe zestawy od ssania - igliczki, sprężynki, simeringi, blaszki itp - całe nowe zestawy naprawcze do ssania obu gaźników, wymieniane były jeszcze jakieś oringi w gaźniku, które kwalifkowały się do wymiany. Zrobiono też synchronizację gaźników. Po zakupie zacząłem od gaźników bo na wolnych obrotach gubiła się czasem praca jednego cylindra - okazało się że trzeba było po prostu zsynchronizować gaźniki i od tego czasu silnik pracuje idealnie - zrobiłem od tego czasu ok 5000 km i śmiga absolutnie bezproblemowo, łatwo zapala bez żadnego kręcenia itp. Oczywiście zmieniłem olej z filtrem, były sprawdzane luzy zaworowe - nie wymagały ustawiania. Zmieniałem świece a wcześniej był zmieniany zestaw napędowy, klocki, płyn chłodniczy. Teresa ma założony wydech Marving, gmole ochronne, dedykowany stelaż z kufrem centralnym Givi. Obecnie tylko leję benzynę i śmigam. Jeśli motocykl nie sprzeda się przed zimą, to chyba zamienię szybę na wyższą i spróbuję dokupić albo oddać do tapicera kanapę, bo jestem dość wysoki i wieje mi prosto na kask a po kilkuset kilometrach trasy boli tyłek. Jeśli masz jeszcze pytania to pisz. Jak tylko znajdę czas by wejść na forum odpowiem.

          Komentarz


            #6
            Tenera wyczyszczona:

            q1.jpg

            q2.jpg

            Komentarz


              #7
              Cześć,
              Sprzedaż jeszcze aktualna?
              Pozdrowienia,
              Rafet

              Komentarz


                #8
                Czy tenerka się sprzedała

                Komentarz


                  #9
                  Tak jestem nowym właścicielem😊

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X