Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Klucz do rozrkęcenia lagi - mam do pożyczenia - Łódź

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Klucz do rozrkęcenia lagi - mam do pożyczenia - Łódź

    Bry.
    Jak by ktoś chciał pożyczyć (darmo), owy legendarny klucz, to w Łodzi można się do mnie zgłosić. W sumie mogę też wysłać, za zwrotem kosztów przesyłki. Nie jest ładny i piękny, trochę nawet krzywo pospawałem, ale zrobił robotę i wytrzymał zalecany moment przy przykręcaniu.
    W razie potrzeby szybkiego kontaktu: [mój_login]@gazeta.pl
    Pozdro, Dawid.

    #2
    A może zrobić taki temat ogólnopolski? Ja mogę zaoferować klucz w okolicach wawy i Garwolina, a jeśli będzie taka potrzeba to też swój kawałek garażu z całym potrzebnym sprzętem.

    Komentarz


      #3
      Jakby co to mogę użyczyć . Warszawa- Okolice Służewca. Chociaż wykonie go to jakieś 3 min roboty.

      Komentarz


        #4
        Tak samo u mnie dostępny na terenie Wrocławia, gdyby ktoś potrzebował

        Komentarz


          #5
          Możecie zamieścić zdjęcia swych kluczy i ich długość? Ja planuję rozbiórkę lag na dniach. I jak poprzednik dokręcał z loctitem jak w manualu, to pewnie będę takiego klucza potrzebował, no chyba, że pneumatyk da rade. Ja zakupiłem długą śrubę 24 z nakrętkami na całym gwincie i mam nadzieję, że z przedłużką grzechotki dam radę.

          Komentarz


            #6
            Chyba źle się przygotowałeś. Ja nie rozbierałem u siebie lag, ale z tego artykułu wynika że śruba M20, zresztą przeczytaj sam:

            Komentarz


              #7
              Witam
              U mnie dostępny na terenie Gliwic . Dużo jeżdzę wiec mogę tez podrzucić w "okolicy".


              _Patik_

              Komentarz

              Pracuję...
              X