Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pustynna burza 03-05.02.2023

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #76
    Nie wymiękać... akum mam do wymiany, ale wszystko bez zmian, biore prostownik

    Komentarz


      #77
      Było jak to z blok ekipą czyli cypis i impra jest tu









      Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #78
        Parę fotek od nas: https://goo.gl/photos/Evj5oCLc2ngKpnsF8
        Dzięki i do następnego!

        Komentarz


          #79
          Dzięki wszystkim! było wesoło....

          Ciekawe czy będzie zimniejszy weekend tej zimy...

          Komentarz


            #80
            Ale wtopa, cały czas myślałam, że to za tydzień.. xD

            Komentarz


              #81
              było superancko, do następnego
              Ostatnio edytowany przez gregoszki; 2812.

              Komentarz


                #82
                Również dzięki wszystkim cypisom https://goo.gl/photos/ZMkAsjqwCnAsggtx9
                Jutro u mnie już ciepło... -5

                Komentarz


                  #83
                  A potem mówił że to on siedział na czeczenie

                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #84
                    Dopiero odtajałem.Było super .Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia.

                    Komentarz


                      #85
                      Qrka żałuję że mnie nie było - niestety nie mogłem :/ - a widzę że było nieźle ... aż Flalo posiwiał

                      Komentarz


                        #86
                        nic nie dało sie zrobić z filmów, które łącznie miały z pięć min, ale coś tam ustrugałem na pamiątkę i to co najlepsze, czyli pustynia to nimo niestety baran ze mnie i nie wyczyściłem karty...
                        dla tych co zaczną pisać... nie zepsuł się !!! akumulator był do wymiany już jesienią, ale podejście miałem jak do karty z kamery, spakowałem i wziąłem.
                        Pozdrawiam! Latem widzimy się w tym samym miejscu ! Mam nadzieję.
                        Ostatnio edytowany przez siedlar; 193.

                        Komentarz


                          #87
                          Odświeżam temat i Zapraszam po raz kolejny na pustynną burzę!!!
                          Termin 03.02- 04.02.2018 (admin proszę o zmianę terminu w temacie) po wcześniejszej informacji można zacząć spanie od piątku
                          (o ile będzie wolny termin w pensjunie)
                          Jaki charakter ma impreza można zobaczyć we wcześniejszych postach, linkach ze zdjęciami itd. Można przyjechać czym się chce i jeździć na czym się chce, ale mile widziane oczywiście najbardziej motocykle. Przewidziane ognisko, kiełby we własnym zakresie i inne dodatki. Z góry piszę! Nie jest to impreza gdzie wieczorem będzie cicho i takie tam, jeśli ktoś jedzie z nastawieniem, że się wyśpi może być ciężko. Nie jestem organizatorem !!!! Załatwiam tylko nocleg, a przynajmniej się staram.
                          Na bieżąco jesteśmy w kontakcie. Po nowym roku zaczynam szukać noclegu, także startujemy z listą. Zaliczki pewnie w połowie miesiąca. Proszę wpisać na listę osoby towarzyszące jeśli będą i tak informacyjnie kto będzie brał moto. ( wpisuje zawodników, których nie ma na forum, a jadą) Wy też tak róbcie. Pozdrawiam !!!
                          1. siedlar - moto
                          2. pała - moto
                          3. perez - moto
                          Ostatnio edytowany przez siedlar; 193.

                          Komentarz


                            #88


                            1. siedlar - moto
                            2. pała - moto
                            3. perez - moto
                            4. czeczen -moto
                            5. Mariusz- moto
                            6.7. Jacu,Kaśka - moto - jak poskłada
                            8. Erni - moto

                            Trafimy na temp -29 ???

                            Komentarz


                              #89
                              Obawiam się że nie, ale trza być dobrej myśli. W tamtym roku też się nie zapowiadało

                              Komentarz


                                #90
                                1. siedlar - moto
                                2. pała - moto
                                3. perez - moto
                                4. czeczen -moto
                                5. Mariusz- moto
                                6.7. Jacu,Kaśka - moto - jak poskłada
                                8. Erni - moto
                                9. Marcinjunak - auto

                                Co wy z tym zimnem, dla mnie jest ok, +10 jak do tej pory

                                Pensjuna może ta sama, właścicielka powinna się zgodzić myślę, lecz trzeba by jej zaznaczyć żeby cały dom był dla nas.
                                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                                sigpic

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X