Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pustynna burza 03-05.02.2023

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Trusku, jedyny słuszny wybór.



    Było jak zwykle git, pozdro, Grzesiek.

    Komentarz


      Trochę fotek i filmików ode mnie:



      Dr Vudżitsu tylko dla zaufanych użytkowników

      Komentarz


        To podjechał który pod tą górę ze słupem?
        Słabo widzę
        Najdalej to chyba pojechał kolega w niebieskiej kurtce
        pozdr.

        Komentarz



          Zdjęcia od Mike
          Również dziękuję wszystkim za przybycie miło było znowu się spotkać. Było jak zwykle. Dziękuję również w imieniu diabła za datki do skarbonki. W przyszłym roku jest plan by ogarnąć trasę błędowska - Siedlecka. Spróbuję zrobić ślad jesienią. Pozdrawiam i do zaś

          Komentarz


            Tuu moje

            Komentarz


              Ja wam powiem że faktycznie ząb czasu nas skrobie coraz bardziej
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                Zgadza się....
                Jest tylko jedno małe ale..... starzejemy się... nikt się nie połamał ,nikt nie zarz...ał schodów i nawet Pani nie przyszła z interwencją...
                Jak tak dalej się będziecie użalali nad soba, to cos tak czuje ze wkrotce wszyscy spotkamy sie na gs’ach hahahaahahahaaha
                Starość nie radość. Mimo wszystko fajnie zobaczyc ekipe w tym skladzie w jednym miejscu. Dziękuję!!!!!


                Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                Komentarz


                  Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                  Ja wam powiem że faktycznie ząb czasu nas skrobie coraz bardziej
                  chyba Ciebie

                  Komentarz


                    Powitać !!!! Jak co roku wróżbita Maciej ogłosił iż Pustynna Burza odbędzie się w terminie 05-07.02.21 (proszę admina o zmianę w temacie). O lokalizacji będę jeszcze informował gdyż niepewność potrwa do 17.01 i wtedy będziemy wiedzieć co dalej... z wiadomych względów. Mam nadzieję, że mimo wszystko utrzymamy termin i dostaniemy miejscówkę jak co roku. Ogólnie wszystko bez zmian prócz trasy.. Plan jest żeby nieco więcej pojeździć. Wstępnie trasę mam, ale mam zamiar jeszcze raz nią przejechać. Jest przewidziany odcinek dla jeep.niętych którzy przyjadą 4x4 ale nie znam poziomu trudności, a nawet nie wiem jak go określić poprostu widziałem, że tamtędy jeżdżą i da się na koniec jakby nie było chciałbym zakończyć standardowo ogniskiem na siedleckiej, a ostatecznie w znanej już pizzerii, wszystko jednak zależy od ogólnie panujących z wiejskiej. Nie wiedzącym przypominam iż nie jestem organizatorem tego spędu! Aaaa no i pisać kto od piątku, kto od soboty, kto z dziećmi, kto ze starą.. i jedno i drugie raczej nie polecam, ale to jest wasz wybór.
                    Pozdrawiam i mam nadzieję do Zobaczenia bo już tęsknię
                    Jedziemy z listą... Na FB też poleci
                    1. SiedlaR
                    Ostatnio edytowany przez siedlar; 193.

                    Komentarz


                      1. SiedlaR
                      2. Junak - 2 dni
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez siedlar Zobacz posta
                        Powitać !!!! Jak co roku wróżbita Maciej ogłosił iż Pustynna Burza odbędzie się w terminie 05-07.02.21 (proszę admina o zmianę w temacie). O lokalizacji będę jeszcze informował gdyż niepewność potrwa do 17.01 i wtedy będziemy wiedzieć co dalej... z wiadomych względów. Mam nadzieję, że mimo wszystko utrzymamy termin i dostaniemy miejscówkę jak co roku. Ogólnie wszystko bez zmian prócz trasy.. Plan jest żeby nieco więcej pojeździć. Wstępnie trasę mam, ale mam zamiar jeszcze raz nią przejechać. Jest przewidziany odcinek dla jeep.niętych którzy przyjadą 4x4 ale nie znam poziomu trudności, a nawet nie wiem jak go określić poprostu widziałem, że tamtędy jeżdżą i da się na koniec jakby nie było chciałbym zakończyć standardowo ogniskiem na siedleckiej, a ostatecznie w znanej już pizzerii, wszystko jednak zależy od ogólnie panujących z wiejskiej. Nie wiedzącym przypominam iż nie jestem organizatorem tego spędu! Aaaa no i pisać kto od piątku, kto od soboty, kto z dziećmi, kto ze starą.. i jedno i drugie raczej nie polecam, ale to jest wasz wybór.
                        Pozdrawiam i mam nadzieję do Zobaczenia bo już tęsknię
                        Jedziemy z listą... Na FB też poleci
                        1. SiedlaR
                        Załóż że jednak ognisko będzie, gastronomia i hotele do kwietnia będą zamknięte.

                        Komentarz


                          1. SiedlaR
                          2. Junak - 2 dni
                          3. Spridero - 2 dni

                          Komentarz


                            1. SiedlaR
                            2. Junak - 2 dni
                            3. Spridero - 2 dni
                            4. CostaneaII -2 dni

                            Komentarz


                              1. SiedlaR
                              2. Junak - 2 dni
                              3. Spridero - 2 dni
                              4. CostaneaII -2 dni
                              5.Trusek 2 dni

                              Komentarz


                                1. SiedlaR
                                2. Junak - 2 dni
                                3. Spridero - 2 dni
                                4. CostaneaII -2 dni
                                5.Trusek 2 dni
                                6. Greguła - 3 dni

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X