Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pustynna burza 03-05.02.2023

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Tylko tenerek nie widać na filmiku ��.

    Komentarz


      Powitać,
      Chociaż do pustynnej mamy jakieś 7-8 miesięcy to plan jest taki ażeby pamiątka z imprezy była unikatowa. Tym samym postanowiłem złożyć zamówienie na kubki w firmie zwanej motokubeczki (na FB dzieła owej Pani można zobaczyć https://www.facebook.com/motokubeczki ) . O co chodzi.. do końca lipca wysyłamy zdjęcie motocykla czy tam kogoś na motocyklu w plenerze lub nie jak kto woli i Pani stworzy nam unikatowy kubeczek. Jedna strona będzie z logiem imprezy, druga z wysłanym zdjęciem. Odbiór na pustynnej. Oczywiście jak kogoś nie będzie się wyśle. Że Pani tworzy wszystko ręcznie to wiadomo potrzebuje czasu. Koszt wykonania takiego kubeczka to 150 zł. Zdjęcia należy wysyłać do końca lipca.. tak się umówiliśmy. Impreza odbędzie się jak zwykle na przełomie stycznia-lutego, do tej pory zapomnicie o cenie i będzie czekała na Was fajna niespodzianka. Pewnie będziemy po szóstej fali, ale nie szkodzi teraz też byliśmy i się udało. Pozdrawiam i polecam. kub.jpg

      Komentarz


        Tą Panią jestem ja - parę osób z forum mnie może kojarzy Zapraszam serdecznie.

        Komentarz


          Na jakiego meila wysyłać zdjęcia?
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            Witam w Nowym Roku wszystkich clubowiczów i zapraszam jak co roku na Pustynną Burzę, która odbędzie się 28-30.01.22 w miejscowości Chechło agro jak w minionym roku. Jak ktoś nie wie gdzie pisać na pw bo nie wiadomo czy te zjeby z wiejskiej znowu lasów nie zamkną więc nie będę pisał oficjalnie. Plan wygląda następująco i raczej udaje się go utrzymać:
            Piątek: 20.00 kolacja w postaci kiełbasy z cebulą+ chleb
            Sobota: 8.00 śniadanie w postaci jajecznicy na kiełbie+ chleb
            10.00-10.30 wyjazd (pić trza umić także jak raczej większość wie nie będzie czekania)
            15.30-16.00 obiad w postaci żurku z ziemniakami; pstrąg z zestawem
            po obiedzie nasz specjalny gość Marco pokaże nam trochę filmów nie publikowanych oficjalnie ze swojego wyjazdu do Jakucka. Człowieka chyba głębiej nie trzeba przedstawiać.
            Gregu odpowiedzialny za sprzęt do wyświetlania Później już wiadomo zdjęcia z przejażdżki i można płynąć
            Kolacja: 20.00-20.30 w postaci gulaszu z chlebem
            Niedziela: 8.30 śniadanie w postaci jajecznicy na boczku+chleb i Papa

            Z dodatków, które jeszcze przewidziałem to dwie beczki piwa i herbata, kawa bez ograniczeń
            Kwota za pełny zestaw z noclegami od piątku wychodzi 285 zł, a w miejscu dla adefałuf 225 zł (jest tam w miarę ciepło, ale śpiwór trzeba mieć)
            Pokoje przyjmują 8 osób, miejsce dla adv 25 lub minimalnie więcej ale już może być b. ciasno. Oczywiście jak ktoś ma ochotę przybyć tylko w sobotę i pojeździć do tego zjeść sobie świeżego pstrąga złowionego godzinę wcześniej to również zapraszamy.
            Od razu zaznaczam, że te kwoty powstały zakładając pełne obłożenie więc mogą się nieznacznie zmienić. Jakiekolwiek narzekanie mam w dupie bo z reguły i tak dokładam do tej imprezy także proszę sobie nie mysleć, że można ode mnie czegoś wymagać. Nie zbieram zaliczek ja wykładam zaliczkę za wszystkich także liczę na uczciwość. Jak ktoś się dopisuje kopiować listę.
            1. Gregu (pokój)
            2. Pała (pokój)
            3. Trusek (pokój)
            4. Fiała (pokój)
            5. Junak (pokój)
            6. Patryk (pokój)
            7. Siedlar
            8. Młody fiała
            9. Perez
            10. Jędrek cieszyn (perez)
            11. Przemek (perez)
            12. Jarek (perez)
            13. Marco
            14. Artur J.
            15. Wojtas
            16. Skóra
            Ostatnio edytowany przez siedlar; 193.

            Komentarz


              K.wa, ale ja nie lubię jajecznicy na kiełbasie i pstrąg w zeszłym roku był niedosmażony.
              Czy na zakąskę mogą być chipsy z jarmużu? Napewno każdy lubi i dołoży się te 15zł dla równego rachunku.

              Nie lubię też piwa, bo brzuch rośnie i się głowa kiwa. Ogólnie jestem na tak, ale nie wiem czy mi termin spasuje. Jak się dostosujecie to może zaszczycę Was swoją obecnością i wypalę fajkę pokoju.

              Alleluja.

              Komentarz


                1. Gregu (pokój)
                2. Pała (pokój)
                3. Trusek (pokój)
                4. Fiała (pokój)
                5. Junak (pokój)
                6. Patryk (pokój)
                7. Siedlar
                8. Młody fiała
                9. Perez
                10. Jędrek cieszyn (perez)
                11. Przemek (perez)
                12. Jarek (perez)
                13. Marco
                14. Artur J.
                15. Wojtas
                16. Skóra
                17. Grzesiek zbigowy (pokój)

                Komentarz


                  1. Gregu (pokój)

                  2. Pała (pokój)

                  3. Trusek (pokój)

                  4. Fiała (pokój)

                  5. Junak (pokój)

                  6. Patryk (pokój)

                  7. Siedlar

                  8. Młody fiała

                  9. Perez

                  10. Jędrek cieszyn (perez)

                  11. Przemek (perez)

                  12. Jarek (perez)

                  13. Marco

                  14. Artur J.

                  15. Wojtas

                  16. Skóra

                  17. Grzesiek zbigowy (pokój)

                  18. Budrys (pokój)

                  Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

                  Komentarz


                    1. Gregu (pokój)
                    2. Pała (pokój)
                    3. Trusek - nie jedzie, to była ich wspólna decyzja
                    4. Fiała (pokój)
                    5. Junak (pokój)
                    6. Patryk (pokój)
                    7. Siedlar
                    8. Młody fiała
                    9. Perez
                    10. Jędrek cieszyn (perez)
                    11. Przemek (perez)
                    12. Jarek (perez)
                    13. Marco
                    14. Artur J.
                    15. Wojtas
                    16. Skóra
                    17. Grzesiek zbigowy (pokój)
                    18. Budrys (pokój)
                    19. Janas (pokój)
                    Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.

                    Komentarz


                      IMG_20220129_182719.jpg
                      received_1134285660705223.jpg
                      received_458513769228713.jpg

                      - - - Zaktualizowano - - -

                      Komentarz


                        Powitać. Jak co roku zapraszam na Pustynną Burzę w terminie 03-05.02.23. (admin zmień w tytule). Szczegóły niebawem wtedy też ruszy lista z zapisami. Ogólnie za wiele w programie się nie zmienia Pozdrawiam

                        Komentarz


                          Przypominam skromnie że to już jutro
                          Gdyby ktoś chciał wpaść chociaż na ognisko i kociołek w sobotę zapraszamy

                          Komentarz


                            Jedziemy do Rawicza właśnie, na Indoora więc kto to wie co będzie jutro[emoji6]

                            Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka
                            "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                            Komentarz


                              Zapraszam jak co roku na pustynną burzę w terminie 09-11.02.24 ( admin zmień w tytule) link do wydarzenia na FB https://www.facebook.com/events_invi...wlIZdqV3tVPOr8

                              A tu informacje można powiedzieć już jak co roku. Po tylu latach nie trzeba za dużo pisać. Dwa priorytety tego spotkania to jazda motocyklem dla miękiszonów samochód drugi priorytet to oczywiście integracja z lanym piwkiem gdzie sami obsługujemy kega i świeżo zrobiony pstrąg wyłowiony tego samego dnia. Program następujący: Piątek- kolacja.
                              Sobota- śniadanko i start; ognisko przygotowuje na pustyni ekipa niejeżdżąca na moto; kolacja to pstrąg+dodatki, a późnym wieczorem jakaś przekąska.
                              Niedziela: śniadanie - jajecznica i papa chyba, że jeszcze z kega coś poleci
                              Ceny jeszcze nie znam, ale narzekania się nie dopuszcza. Z założenia ma być lux adv w przyzwoitej cenie.


                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X