Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pustynna burza 03-05.02.2023

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    AAaaa więc.. ustaliłem z Panią, że bez względu na ilość osób bierzemy całą górę żeby nie było, że Nam jakieś starsze małżeństwo później przeszkadza, morde drze i takie tam..
    Zbieram po 30 zł od osoby zaliczki.. Proszę o kontakt na PW podam nr konta.

    Komentarz


      my nie jedziemy wykreślcie nas

      Komentarz


        skończy się na tym, że każdy będzie miał osobny pokój. Ona wtedy z dołu przyleciała. Ale ekhm... jej wybór

        Komentarz


          teraz nie przyleci... wtedy miała remont w domu i spała w tym pensjunie.

          Jacu nie bądź pedał !!!

          Komentarz


            Zakładam, że jak Junak jedzie pipem to układ będzie taki jak w zeszłym roku znaczy się będzie gdzieś tam krążył wokół. Może w takim razie na pustyni kociołek zrobić w ramach czegoś ciepłego w trakcie? Byłbym w stanie ogarnąć 2 kociołki, niewielkiego ognia trzeba by na 40-50 minut grzania, wkład przygotowało by się w piątek wieczorem i wrzuciło do auta.... chętni?

            Komentarz


              z kociołkiem mega pomysł ja jestem za
              zabiorę piłę spalinową to zrobi "małe" ognisko ...
              przypominam o materiałach filmowych , które jak bedzie faza i chęć na oglądanie to sobie gdzieś na ścianie puścimy

              Komentarz


                Spoko, możemy zrobić taki już na miejscu,
                z piłą to nie wiem czy jest sens, znów natniemy mokrego drzewa i nie będzie się palić,
                trzeba by pogadać z czeczenem niech zabierze ze sobą trochę dobrego drzewa.
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  Jak chcecie drewna na ognisko to wam ogarnę. Mieszkam 10 km od pustyni a po co targać drzewo przez pół Polski.

                  Komentarz


                    Kociołek to znakomity plan..! Drewno ogarniemy na pustyni_ piła się przyda ��

                    Komentarz


                      Mnie ostatnio prawie wzrokiem zabili za rozpałkę w plecaku, a piłę chcą targać. Karczownik wezmę i styknie

                      Komentarz


                        Misiek więc jak możesze ogarnij drzewa trochę chociaż żeby się rozpaliło a resztę już potem się ogarnie na miejscu, czeczen wybierze drzewa do ścięcia a gregu zetnie piłą
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          Jest ktoś z okolic RZE kto by się chciał dołączyć do transportu do bus'a?

                          Komentarz


                            A jak to jest z przyjazdem w piatek? Na noc z piatku na sobote tez te pokoje sa tam dostepne? Czy to trzeba jakos tej babce okreslic wczesniej? Podeslijcie tez adres miejscowki, bo gdzies mi to wcielo


                            Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                            Komentarz


                              Tak, są dostępne, po normalnej stawce. Tylko za sobotę mamy uzgodnioną cenę za całą górę.
                              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                              sigpic

                              Komentarz


                                No dobrze. To jaka jest cena za piatek i poprosze o ten adres. Dzieki


                                Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X