Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pustynna burza 03-05.02.2023

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Super!!! Gratulacje

    Komentarz


      #32
      Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta


      Gratulacje dla dzielnej Gosi i małego Ignasia!!! - no i dla Ciebie Siedlar za Twój skromny udział.....

      Teraz zamiast pustynnej burzy trzeba zrobić "hołda wjater" czyli pępkowe na najwyższej hałdzie
      Czeczen moje zaproszenie dla calej kieleckiej ekipy i nie tylko cały czas aktualne, tylko wcześniej dać znaka i nie w październiku
      Aaa druga sprawa!! Jaki skromny udział!?! Teraz to mi się zacznie... Kobita to tylko nosi i rodzi aa facet to się teraz musi pepkowym zająć, przy porodzie być, teraz opiekę na nich wziąć, urlop dwa tygodnie wskakuje- trza zaplanować... Noo i wniosek na 500+ złożyć (a w kacie olej do wymiany)
      Jak to kiedyś przeczyta to będę miał przej....e

      Komentarz


        #33
        Gratulacje. Zdjęcie zrobione jak zapytałeś czy możesz sobie polatać :>?

        Komentarz


          #34
          Gratulacje i dobrej zabawy w powiększonym gronie

          Komentarz


            #35
            gratulacje. jeżeli termin spotkanka się wykluje to określę się. Nie ukrywam, że czekam na jakaś imprezę, na którą wreszcie uda mi się wstrzelić, bo w tym roku była straaaaaszna posucha.
            Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
            Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

            Komentarz


              #36
              Róbcie ten termin, to też bym może wpadła na chwilę

              Komentarz


                #37
                Kto chetny na zimową wersję pustynnej burzy??? Styczeń, luty?? Byle nie było deszczowo, śnieg mile widziany

                Komentarz


                  #38
                  przyjmijmy styczeń.... a dokładny termin to jak zobaczymy w prognozach że nie będzie śniegu metr...
                  Zaplanować można na jakieś dwa tygodnie przed max.
                  Myślę ze trzeba ogarnąć "bazę" z której wyskoczymy w teren... - taką która pozwoli po piątkowym wieczornym ognisku i "śląskich zabawach ludowych" na bezpośredni wyskok w piach Siedleckiej.

                  Komentarz


                    #39
                    To rozumiem że jesteś zainteresowany fajnie. Dobra to proponuje 14-15.01 tydzień później juz odpada bo jestem rodzinnie nad morzem, na tydzień dychać świzym luftem także kolejny termin to juz luty. Bliżej terminu będziemy ustalać szczegóły, samochody mile widziane, ktoś nas musi wyciągać

                    Komentarz


                      #40
                      Wchodzę w to
                      ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                      Komentarz


                        #41
                        a lokalizacja (z grubsza?)
                        Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                        Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                        Komentarz


                          #42
                          Jak jeździmy na błędowską to śpimy w miejscowości Skała "młyn Katarzyńskich" wiekowi i specyficzni właściciele z synem ale najważniejsze, że tolerują nasze zachowanie nooo i nie muszę się przedstawiać jak dzwonie wystarczy, że przypominam kilka incydentów, aaa jeśli chodzi o siedlecką to z reguły po niej jechaliśmy do domu lub wracaliśmy do Skały, także wszystko kwestia obgadania. Tym razem ze względu na pogodę może jednak olejemy błędowską ii zaczniemy i skończymy na siedleckiej, zobaczymy bliżej terminu będziemy ustalać

                          Komentarz


                            #43
                            Myślę, że trzeba się skupić na siedleckiej. Dzień jest krótki, a tam jest gdzie pojeździć po okolicy. Sama zabawa na siedleckiej trochę czasu zajmie.
                            Także trzeba poszukać coś w okolicy. Fajnie by było z opcją ognicha
                            ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                            Komentarz


                              #44
                              Chyba ze idziemy na całość i robimy spanie z ognichem i namiotami na pustyni

                              Komentarz


                                #45
                                Łoooo kutwa. Że tak na prawdę na całość...
                                ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X