Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pustynna burza 03-05.02.2023

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez siedlar Zobacz posta
    Plan jest by o 10 ruszyć i z reguły to się udaje..
    Chętni na kubeczki zlotowe dawać znać, będzie dziesięć bo to minimum i muszę wiedzieć czy nie więcej.
    Kurka wodna, jednak nie przyjadę, a już się szykowałem, nawet aku już włożone i naładowane, szkoda

    Komentarz


      Kubek chętnie przygarnę

      Będziemy w sobotę rano - 5 sztuk.
      Junak samochodem ? - jeżeli tak to robisz ognisko Marcinie wziąć Ci pilarkę?

      Komentarz


        Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
        Kubek chętnie przygarnę

        Będziemy w sobotę rano - 5 sztuk.
        Junak samochodem ? - jeżeli tak to robisz ognisko Marcinie wziąć Ci pilarkę?
        Weź drzewo lepiej bo nie będę palił mokrymi gałęziami.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          właśnie troche suchego by sie przydało ,piłę zabiore.... ja niestety nie ogarnę moto na pustynną ,jjedne części nie dotarły drógich już nie produkują
          sie ogniem zajmę

          Komentarz


            O której mniej więcej będziecie na pustyni?


            Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

            Komentarz


              Nie przesadzajcie... w lesie jest zawsze suche drewno - a mając pilarkę to już nie ma bata

              Komentarz


                Nie będziemy dyskutować ze specjalistami ... przekonałeś mnie
                Planuje być koło 19 stej 20

                Komentarz


                  Fajnie jest, dzięki...
                  Załączone pliki

                  Komentarz


                    Komentarz


                      Nie ma siary, więc udostępniam na otwartym kanale

                      Komentarz


                        Komentarz


                          Jak zwykle było zajebiście

                          Komentarz


                            Zgadza się....
                            Jest tylko jedno małe ale..... starzejemy się... nikt się nie połamał ,nikt nie zarz...ał schodów i nawet Pani nie przyszła z interwencją...

                            Komentarz


                              dokładnie Przemo ... a jak przyszedł mgr Paweł ze zjebą ,że za głośno bo jego królewna chce spać ... to sie napił troche wódki i ze dwadzieścia razy nas przepraszał ....
                              tak po za tym to fajnie was było wszystkich znowu zobaczyć ,next time mam nadzieje będe na moto i może dłuższą traskę sie sklei siedlar

                              Komentarz


                                Było zacnie was zobaczyć po tylu latach klamka zapadła ja oglądałem się tych pomarańczy szukam 990 torbę Teresę zostawię na Pamiątkę. Do zobaczenia już prawie wiosną.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X