Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pustynna burza 03-05.02.2023

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Pustynna burza 03-05.02.2023

    W listopadowy weekend wybieramy się połendurzyć po polskich pustyniach, a konkretnie błędowskiej i siedleckiej..
    W ubiegłym roku byliśmy tylko na błędowskiej, było suuper w tym roku robimy sobie jesienno zimowy weekend i chcielibyśmy zaliczyć jeszcze siedlecką
    Temat założyłem by zaprosić wszystkich chętnych, którzy nie zamykają jeszcze sezonu, a do tego lubią nasz kościelny klimat, wieczorne pogawędki, recytowanie wierszy i takie tam... Dodam tylko, że będą z nami koledzy na dwóch kółkach, którzy nie zjeżdżają z asfaltu, jadą turystycznie, jadą pozwiedzać w czasie kiedy my będziemy orać, tak więc jeśli ktoś nie lubi bądź nie czuje się na siłach, lubi pojeździć turystycznie, a nawet podszlifować jazdę też jest mile widziany, tacy z nami będą. Wieczorem spotkanie, może jakieś ognicho nie wiem...
    Wszystko na luźno wiele wyjdzie w praniu nie mamy noclegu, nie mamy śladów, nie mamy nic na chwile obecna, kilka dni przed wyjazdem będziemy coś organizować dzwonić, zobaczymy ilu bedzie chętnych itd
    Zapraszam. Podrzucam link z zeszłorocznego weekendu do wglądu

    #2
    Ekstra! :-)

    Komentarz


      #3
      Siedlar - pt,so,nd ? czy so.nd?
      Podrzuć info gdzie kimacie w pt.

      Komentarz


        #4
        To nie będzie Was na ryciu w Stanisławce?
        Sowizdrzał
        KTM 750 6T
        Nie wierz, nie bój się, nie proś!

        Komentarz


          #5
          Ja nie dotrę na Stanisłwkę. Dr-a wymaga poprawek - wylały się amory - przód i tył...
          Natomiast może uda się na sobotę dołączyć do gen. Sie... schwarzkopfa...

          Komentarz


            #6
            pt-so-nd wstępnie śpimy tutaj http://www.jura.turist.pl/ojcow-grodzisko/ chociaż tak naprawdę dzisiaj jeszcze będe się określał facetowi ilu nas dokładnie będzie i potwierdzi czy ma wolne miejsca dla wszystkich. Sobota prawdopodobnie też w tym samym miejscu. Już tam spaliśmy naprawdę fajne miejsce. Dam jeszcze dzisiaj znać wieczorem jak sprawa wygląda

            Komentarz


              #7
              Moge już potwierdzić, mamy rezerwację na sześć osób w pensjunie (link powyżej), jak będzie potrzeba znajdą się jeszcze jakieś miejsca...
              Aaa jeśli chodzi o spanie z soboty na niedziele bliżej siedleckiej, proponuję tu http://www.sokoleranczo.pl/ ale to jeszcze obgadamy w piątek, czy aby czasem nie wracamy do piątkowego spania. Mamy godzinę drogi asfaltem między jednym, a drugim miejscem, niby nie dużo, ale robi się dość szybko ciemno i nie wiem czy nie szkoda czasu na powrót do pierwszego noclegu

              Komentarz


                #8
                masz juz jakis zarys sob. trasy?

                Komentarz


                  #9
                  Ok. Przedzwonię jutro wieczorkiem do głównodowodzącego "Szworc-kop-wungiel"

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                    Ok. Przedzwonię jutro wieczorkiem do głównodowodzącego "Szworc-kop-wungiel"
                    Dzwoń i przyjeżdżaj! Przido nom sie ferszter bo pełno tabliczek zakaz wjazdu PArk....

                    - - - Zaktualizowano - - -

                    Zamieszczone przez rumpel Zobacz posta
                    masz juz jakis zarys sob. trasy?
                    Jest szansa, że jutro coś powstanie, chociaż gwarancji nie ma bo większość u nas to prywaciarze, którzy w czwartek muszą odpracować piątek, więc nie wiem jak się to skończy jeśli nic nie powstanie sprawdzimy w którą stronę na siedlecką i przed siebie, to sie fajnie czasem sprawdza
                    Jakby ktoś chciał dołączyć w sobote to dzwonić pisać będziemy sie zgadywać w miarę możliwości

                    Komentarz


                      #11
                      Jeszcze ja (lub dwóch) bym się pisał, byłbym w piątek wieczorem. Zmieszczę się?

                      Komentarz


                        #12
                        dzwońcie chłopaki dwa łoża można dostawić facet powiedział, a jak trzeba to się do wyrka we dwóch wskoczy, ale nie ze mną mamy jednego na gs ie
                        Nie no ogólnie na pewno sobie poradzimy, dzwońcie, tam w pensjunie b.słaby zasięg także nie znichęcajcie się jak abonent czasem będzie niedostępny piszcie, dzwońcie będziemy kombinować

                        Komentarz


                          #13
                          Hej, da się dzisiaj/jutro gdzieś do Was dołączyć? Zwłaszcza, że to prawie moje okolice :-)



                          Zamieszczone przez siedlar Zobacz posta
                          Dzwoń i przyjeżdżaj! Przido nom sie ferszter bo pełno tabliczek zakaz wjazdu PArk....

                          - - - Zaktualizowano - - -



                          Jest szansa, że jutro coś powstanie, chociaż gwarancji nie ma bo większość u nas to prywaciarze, którzy w czwartek muszą odpracować piątek, więc nie wiem jak się to skończy jeśli nic nie powstanie sprawdzimy w którą stronę na siedlecką i przed siebie, to sie fajnie czasem sprawdza
                          Jakby ktoś chciał dołączyć w sobote to dzwonić pisać będziemy sie zgadywać w miarę możliwości

                          Komentarz


                            #14
                            9 ruszamy z miejsca startowego
                            Ostatnio edytowany przez siedlar; 193.

                            Komentarz


                              #15
                              Panowie, szkoda, że nie udało mi się do Was dołączyć - ale chociaż na zakończenie przejazdu mogłem wciąć w Waszym towarzystwie pstrąga w Złotym P ;-)
                              Ps. I jak by co - to możemy kiedyś*skoczyć np. na Pogorię

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X