Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pustynna burza 03-05.02.2023

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
    Panie kierowniku!!! - Plan na sobotę? Start w teren z bazy? Jakaś godzina?
    Noo ja proponuję godzine 10.00. Start na pustynię.
    Zastanawiam się czy nie zatrzymać się po drodze w tej pizzerii co ostatnio bo było tam dobre jedzonko i normalne ceny, i zapowiedzieć się Panią lub umówić na telefon jak będziemy ruszać z pustyni żeby były przygotowane na np zupę dla wszystkich z tym że trzeba zakładać iż będzie jednakowa... Aa na drugie już kto co zechce, ale to obgadamy jeszcze na miejscu.

    Komentarz


      A widzim się tutaj:

      Pokoje Gościnne Złoty Potok
      Adres:
      Złoty Potok
      pl. Jana Chrzciciela 4
      42-253 Janów

      ???
      Ostatnio edytowany przez mas3; 4345.

      Komentarz


        Tak
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          Jak już będziecie na pustyni w siedlcu to wpadnijcie do Olsztyna. Da się offem fajnie przelecieć na zamek. Potem możecie lecieć w stronę Biskupic na tor i dalej do poraja nad zalew. Ech... szkoda że w robocie jestem

          Komentarz


            Jest jakiś chętny z RZE, lub po drodze?
            Mogę się dołączyć lub kogoś zabrać...

            Komentarz


              Giani pisze Ja się piszę. Choć cały czas nie wiem czy uda mi się dojechać na pustynię. Dlatego też nie zapisałem się.


              ... Giani jak to nie przyjedziesz a co na gruszy siedzisz

              Komentarz


                Jednak się nie zobaczymy tym razem, musimy z Darkiem odpuścić imprezę.
                "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                Komentarz


                  ... dobra to dla wszystkich, którzy myślą że u nas też jest śnieg jak w reszcie kraju


                  P2030489.jpgP2030496.jpgP2030498.jpgP2030505.jpgP2030525.jpgP2030448.jpgP2030452.jpgP2030465.jpg
                  Ostatnio edytowany przez lemur; 2828.

                  Komentarz


                    Dlaczego mnie tam nie ma teraz??

                    Komentarz


                      Jesssu.. Ale mi zal dupe ściska ! Korzystajcie za wszystkich nas smutasów co nas tam nie ma

                      Komentarz


                        P2030469.jpgP2030470.jpgP2030471.jpgP2030479.jpg

                        Komentarz


                          Ja tam jestem raz w tygodniu ale z taką ekipą jeszcze nie byłem. Ale umierać jeszcze nie zamierzam i myślę że się tam kiedyś jeszcze zobaczymy

                          Komentarz


                            Niema sprawiedliwości u nas śnieg i błoto Dlaczego nie pojechałem

                            Komentarz


                              Dzięki Panowie za super trip. Pozdro od Szwagra i Zombi [emoji23]


                              Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez Abel Zobacz posta
                                http://mzudesign.pl/ Pozwoliłem sobie dodać na stronie filmik jak haftujemy logo forum xtz na koszulkach i polarach
                                Jest szansa na taką fajną koszulkę z tego wyjazdu na pustynię? Super z tymi haftami to wyszło! Do kogo można się zgłosić? Jaka cena?


                                Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X