Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pustynna burza 03-05.02.2023

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Misiek napisał : Dlaczego mnie tam nie ma teraz??

    ...pewnie dlatego bo siedzisz w szafie zamknięty przez żonę

    P2030523.jpgP2030524.jpgP2030474.jpgP2030506.jpgP2030508.jpgP2030510.jpgP2030512.jpgP2030513.jpgP2030522.jpgP2030514.jpg
    Ostatnio edytowany przez lemur; 2828.

    Komentarz


      My juz w domu. Dzięki wszystkim za świetną imprezę i do zobaczenia

      Komentarz


        mylisz się lemurze! Siedzę w szafie o nazwie DAF w Austrii i będę dopiero w przyszły weekend w Polsce. A żony nie mam jeszcze pozdrawiamIMG_20170611_090045.jpg
        Ostatnio edytowany przez Misiek; 4004.

        Komentarz


          ... ooo Misiek nie bierz tak na serio - a po za tym DAF to zaje...ista szafa

          Komentarz


            Przecież się nie obrażam szkoda tylko że pustynną burza nie odbyła się w następny weekend wtedy też bym tam był i przy okazji oprowadził was po mojej okolicy

            Komentarz


              OK, było jak zwykle czyli zajebiście, może następnym razem uda się też w tym samym miejscu
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                ...może następnym razem uda się też w tym samym miejscu
                Buahaha.

                Również podziękował, spanie mogę ja ogarnąć następnym razem z jacuzzi, knajpą i innymi wodotryskami za podobną kasę i bez wkurwiajacej baby.
                Tracki też mogę wymyślić, tak co byśmy zrobili ze 150km.

                Pozdro i do zobaczenia.

                Komentarz


                  Dzięki za spotkanie. Jak przedmówcy piszą: było zajebiście.















                  Komentarz


                    Następnym razem szukajcie noclegu w "zacisze" w Olsztynie albo "4pory roku" w Przymiłowicach. Tam napewno nie będzie problemu z wkurzająca babą

                    Komentarz


                      z babą nie było problemu, chociaż chyba jej Cypis nie podszedł z rana

                      Komentarz


                        ja również dziękuję, było zacnie.

                        Miałem dłuższy ślad, w około jeziora Poraj, podobno fajne tereny. Towarzystwo chciało jednak na pustynię i ognisko

                        Na następną pojeżdżawę lepiej przygotujemy trasę, ustalimy ile robimy km itd. teraz wszystko było na szybko. Imo przy takiej grupie uczestników warto też podzielić się na 3, 4 grupy i wyznaczać miejsca zbiórek. Każdy ma wtedy swoje tempo i nie ma czekania. Fajnie, że się nie kurzyło.

                        Do apartamana nie mam nic, mogłaby jedynie izba biesiadna być trochę większa

                        Mam godzinę materiału z gopro, jak znajdę coś czasu żeby zmontować to wrzucę na vimeo.

                        Pozdrawiam, Grzesiek (ten od TTR nie ten zdziczały Perez)

                        Komentarz


                          Było świetnie!
                          Kobitka nie była wcale taka najgorsza - wytrzymała nocną imprezę! Rano czarę goryczy przelał operator JBL-a który nie trafił z repertuarem... gdyby zamiast Cypisa był np. Sławomir to nie byłoby tego tekstu "K..a! Panowie! na Boga! o 7 w niedzielę! ku..a!!!!"

                          Komentarz


                            Dziękuję wszystkim za spotkanie, było jak zwykle ��
                            Jak się jest grzecznym i daje się na tace bądź ewentualnie samochód dla ojca T. to i pogoda na zamówienie.

                            - - - Zaktualizowano - - -

                            IMG_20180203_165915.jpg

                            - - - Zaktualizowano - - -

                            IMG_20180203_134202.jpgIMG_20180203_131014.jpgIMG_20180203_122153.jpg

                            - - - Zaktualizowano - - -

                            IMG_20180203_122130.jpgIMG_20180203_131130.jpg

                            - - - Zaktualizowano - - -

                            IMG_20180203_131119.jpgIMG_20180203_112454.jpg

                            Komentarz


                              HEH JESTEM na ZDJĘCIU!!!

                              - - - Zaktualizowano - - -

                              BYŁO super czekam ze szwagrem na następny wypad/

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez ZOMBIE HUSQA Zobacz posta
                                HEH JESTEM na ZDJĘCIU!!!

                                - - - Zaktualizowano - - -

                                BYŁO super czekam ze szwagrem na następny wypad/
                                Na tym?




                                Byłem pewien że na zdjęciu jest Marian z jakąś.... martwą naturą...

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X