Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pustynna burza 03-05.02.2023

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ku..wa nie chce się przejrzeć tematu, najlepiej tylko wszystko podsunąć pod nos.

    Oferujemy Państwu pokoje 2,3,4 oraz 5 osobowe z własnymi łazienkami. Nasze Gospodarstwo Agroturystyczne znajduję się w pięknej i malowniczej miejscowości Złoty Potok. (Gmina Janów)Jest to jedna z najpiękniejszych wsi pod względem ...


    Znalazłem w temacie jeszcze coś takiego, siedlar to z Twoich okolic chyba

    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      Znam stare

      - - - Zaktualizowano - - -

      Zamieszczone przez Szwagier01 Zobacz posta
      No dobrze. To jaka jest cena za piatek i poprosze o ten adres. Dzieki


      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
      W granicach 40 zł

      Komentarz


        Kurna gratów tyle, że z żoną na weekend biorę mniej, a w teorii jade na kołach
        Do zobaczenia na miejscu

        IMG_20190208_111749.jpg

        Komentarz


          Jak zwykle było zajebiście. Dzięki wielkie za organizację

          zdjęć prawie nie robiłem, ale jakiś jeden filmik z pustyni się machnął:


          I wieczorny pokaz filmowy:
          IMG_20190209_213642.jpg
          Ostatnio edytowany przez mas3; 4345.

          Komentarz


            Zgadzam się w pełni - było świetnie .... i klasycznie Katondon na sznurku...

            Komentarz


              Miło sie było znowu spotkać w tak pięknych okolicznościach przyrody przy "odrobinie" %%% ,dzięki za organizację siedlar i reszcie za paszę na ognisku ,
              kociołki same sie nie zrobiły
              za jakiś czas krótka relacja filmowa

              Komentarz


                No a mi wara wisi ...

                Komentarz


                  IMG_20190209_134429[1].jpgIMG_20190209_134429[1].jpgIMG_20190209_122746[1].jpgIMG_20190209_135436[1].jpgIMG_20190209_134018[1].jpgIMG_20190209_115554[1].jpgIMG_20190209_130702[1].jpgIMG_20190209_134400[1].jpg

                  - - - Zaktualizowano - - -

                  Dziękuje wszystkim za spotkanie, było jak zwykle. Szczególne podziekowania dla Mateusza za zorganizowanie kociołków (przywiózł dwie sztuki na motorze!!!! i drzewo ) Wojciech-prawo jazdy & XTek oczywiście ogarnął jedzonko.. Grzesiek statyw i projektor. Co rok to ciekawsze pomysły Jeszcze raz dzieki. I mam nadzieję do zobaczenia za rok
                  Ostatnio edytowany przez siedlar; 193.

                  Komentarz


                    Szacuneczek panowie, dla mnie zima to ewidentnie nie jest pora na jazdÄ™.

                    Komentarz


                      no mamy to
                      trochę przydługawa ta filmowa relacja wyszła jak zwykle ale za to całość trasy ... jakaś tam pamiątka będzie
                      generalnie na trasie prowadzących mało widać ,bo ciężko było za nimi nadążyć
                      zapraszam do lektury

                      Komentarz


                        Ale zaplecze techniczne! Piła motorowa, kociołki z ciepłym żarciem, all inclusive
                        Zimno chyba nie bylo?

                        Komentarz


                          Witajcie!!! Pustynna burza nadchodzi jak co roku, więc chętnych zimowych emocji zapraszam. Szczegółow juz chyba nie trzeba przedstawiać, a jak ktoś potrzebuje więcej wieści może przelecieć się po historii tego tematu. Mati liczę, że w tym roku weźmiesz na siebie organizację kociołka Wojtas kwestie kucharskie. Miejscówa ta sama, czyli Kapral w Złotym Potoku. Naklejki też z reguły były za darmo teraz liczę na to iż w zamian za naklejkę wrzucicie coś do puszki dla Diabła. Ruszamy z listą, w dopisku proszę się określać kto będzie od piątku.
                          Start na pustynie przez tor crossowy i las o 10 w sobotÄ™. Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku. Pozdrawiam Zapraszam.

                          1111111.jpg

                          Proszę admina o wpis z datą w temacie u góry. 07-09.02.2020
                          1. Siedlar - może od piątku, jeszcze nie wiem
                          2. Pała
                          3. Fiała
                          Ostatnio edytowany przez siedlar; 193.

                          Komentarz


                            Można będzie również zaanabyć kalendarze widoczne na zdjęciu z których kasa też trafi do puchy

                            Komentarz


                              1. Siedlar - może od piątku, jeszcze nie wiem
                              2. Pała
                              3. Fiała
                              4. Junak - od piÄ…tku
                              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                              sigpic

                              Komentarz


                                Hej
                                Już na Fejsie pisałem. Niestety nie da rady w tym roku. Dzieciak mi się rodzi trochę wcześniej i nie zostawię żony z tym samej. Trzymajcie się ciepło. Jak ktoś będzie jechać przez Kraków to mogę pożyczyć kociołki

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X