Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gotowy adapter pod lampy 2xH4 WESEM

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Ok. Już Was nie bombarduje wiadomościami.

    Komentarz


      #32
      Ją również zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami reflektuję na stelaż z lampami.czekam na info...

      Komentarz


        #33
        Stelaże już odebrałem od Darka,teraz czekam na dostawę lamp z wesemu,te lampy mają na zamówienie i muszę poczekać do 7 dni,jak przyjdą wszystko zmontuję i będę się odzywał do tych co mają zamówione.

        Komentarz


          #34
          A to już poszły zamówienia?
          Myślałem że będzie jakaś lista.
          ...tylko silnych los obdarza hojnie...

          Komentarz


            #35
            Stelaże gotowe do wysyłki jeśli ktoś chce taki proszę o kontakt na priv.

            Komentarz


              #36
              ja również dostałem swój zestaw.Super sprawa,dobre wykonanie,po nowym roku wrzucę fotki z montażu i efektu końcowego.Dzięki chłopaki...

              Komentarz


                #37
                Są jeszcze te zestawy? I czy mógłbym poprosić o obie lampy w wersji z żarówką pozycyjnych?

                Komentarz


                  #38
                  Ostatni zestaw z pierwszej serii zamówił Ninsan,teraz trzeba zrobić listę chętnych i jak się uzbiera z pięciu chętnych to Darek dorobi następną serię.

                  Komentarz


                    #39
                    OK. Ja w tym czasie spróbuję eksperymentu z wklejeniem FSO w stare oprawki - jak dojdę do jakichś wniosków, to się będę dzielił. Jak nie wyjdzie, albo wyjdzie słabo - wezmę od Was

                    Komentarz


                      #40
                      Witam,
                      To moze ja zaczynÄ™ nowÄ… listÄ™.
                      1. waldemark ( XTZ 660 1996r)

                      Komentarz


                        #41
                        Zamieszczone przez marunio Zobacz posta
                        ja również dostałem swój zestaw.Super sprawa,dobre wykonanie,po nowym roku wrzucę fotki z montażu i efektu końcowego.Dzięki chłopaki...
                        Nowy rok minal i wciaz fot nie widac.

                        Ktos by sie pochwalil realcja z placu boju.

                        Komentarz


                          #42
                          Halooo ktoś wstawi jakieś fotki zamontowanych adapterów?

                          Komentarz


                            #43
                            Jak dostanÄ™ to wstawiÄ™

                            Komentarz


                              #44
                              Foty w pierwszych postach



                              Pozdr

                              Komentarz


                                #45
                                Witam, serdecznie polecam zakupić te lampy lampy pasują idealnie do owiewki, i można je o wiele łatwiej regulować niż oryginalne, nie mówiąc o walorach użytkowych. Zrobione solidnie i profesjonalnie, oprócz tego odebrałem je osobiście od Guliwera, który wcześniej mnie nie znając potraktował mnie jak starszy brat, poratował wiedzą, i pożyczył gaźniki. Nie wspominam już o tym, że popadłem w kompleksy widząc jego kolekcję Tenerek Zdjęcia z zamontowanych lamp dołączę w niedalekiej przyszłości.
                                Dziękuję serdecznie i pozdrawiam Guliwera, bo zna się na temacie

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X