Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gotowy adapter pod lampy 2xH4 WESEM

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Hej,
    Jestem zainteresowany stelażem i lampami. Czy są jeszcze dostępne??

    Komentarz


      #47
      tak jeszcze mam ,prześlij mi dane na priv albo smsem na 608 702 637 to Ci wyślę

      Komentarz


        #48
        Witam,
        Orientuje cie się czy, te stelaże podejdą do 3aj ?
        Jeżeli są jeszcze dostępne i można tu upchnąć do 3aj to chętnie przygarnę.
        Pozdrawiam

        Komentarz


          #49
          Hej, kontaktowałem się z Guliwerem i sprawa wygląda następująco: obecnie nie posiada gotowych zestawów więc potrzeba 5 chętnych aby Darek zrobił następną partię stelaży. Proszę o dopisywanie się do listy, sezon już blisko

          1. Marian6666

          Komentarz


            #50
            1. Marian6666
            2. serpoland

            Komentarz


              #51
              1. Marian6666
              2. serpoland
              3. M@ły_XTZ

              Komentarz


                #52
                Jak wygląda cena na dzień dzisiejszy?

                Komentarz


                  #53
                  W 220zł powinniśmy się wyrobić.

                  Komentarz


                    #54
                    1. Marian6666
                    2. serpoland
                    3. M@ły_XTZ
                    4. czr

                    Komentarz


                      #55
                      Dałem znać Darkowi żeby poczynił kroki w sprawie produkcji drugiej serii stelaży pod lampy

                      Komentarz


                        #56
                        Czy już coś wiadomo w temacie?

                        Komentarz


                          #57
                          Przepraszam że się nie odzywałem,mam już zrobione lampy.Proszę się zgłaszać do mnie na priv albo na telefon 608 702 637 i będę wysyłał.Cena tak jak wcześniej pisałem 220zł +przesyłka

                          Komentarz


                            #58
                            Zamieszczone przez dex Zobacz posta
                            Ciekawy pomysł.
                            Szkoda, że dopiero teraz

                            Apropo zmiany rozmiaru reflektra na 151, niestety poza kwestią estetyczną, nie niesie to ze sobą żadnych korzyści.
                            Oba (PES2 oraz PES3) mają tą samą liczbę cechowania, tj. 12,5.
                            Specjalnie przeszperałem neta i znalazłem liczbę cechowania orginalnych reflektorów.
                            Dla H4 to też 12,5.
                            H3 ma 12,0.

                            Gdybyście wykombinowali mocowanie pod ten:
                            Szeroki wybór lamp i reflektorów. Oferta dla producentów i dystrybutorów. Najlepsza jakość za przystępną cenę. Fabryki w Polsce. Nowoczesny park maszynowy.

                            To było by o co kopię kruszyć.
                            Reflektor typu FSO ma liczbę cechowania 17,5.

                            Dla słabo ogarniajacych temat:
                            12,5 to 60luxów w odległości 25m
                            17,5 to 85luxów w odległości 25m

                            To niemal 50% więcej światła, na korzyść reflektora FSO.
                            Jak coś wykombinujecie, to byłbym chętny na adapter pod reflektor FSO
                            Adapter pod reflektor FSO zbudowałem na bazie adaptera od Darkojaka (dzięki za samą podstawę) ale aby zamontować reflektory FSO należy odwiedzić okoliczne złomowce i kupić kompletne reflektory mijania od FSO. Nie ma znaczenia czy to będzie reflektor na żarówkę R2 (bańkę) czy na stare H4 bo i tak najlepiej zamontować nowe lampy kupione w WESEM-ie (uwaga są lampy z miejscem na pozycję i bez) więc kupujemy jedną z pozycja a drugą bez.
                            Reflektor FSO składa sie z trzech elementów. obudowy , osadzenia reflektora i lampy. Wykorzystałem samo osadzenie lampy do którego dorobiłem uchwyty na śruby do regulacji tak jak to ma miejsce w adapterze darkojaka. zapomniałem ,że konieczne są również ramki reflektorów które utrzymują lampę w osadzeniu. Po zmontowaniu wszystkiego okazało się ,że trzeba delikatnie podciąć czachę bo właśnie przez te ramki reflektory mają troszkę większa średnice. Generalnie trochę rękodzieła tzn tu podciąć tam lekko podszlifować i reflektory FSO zostały zamontowane w teresce. Różnica w oświetleniu kolosalna oczywiście na plus. Jako dodatek został zamontowany mały psztyczek elektryczek aby w razie konieczności włączyć drugą lampę na krótkich
                            Ostatnio edytowany przez jazzman72; 4498.

                            Komentarz


                              #59
                              To może utwórz nowy wątek i zapodaj małą fotorelację - to będzie ciekawy wątek.

                              Komentarz


                                #60
                                postaram sie w piątek coś stworzyć,mam nadzieje ,żę nie bede miał problemu z fotami;>

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X