Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rajd tukan 2016

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Rajd tukan 2016

    cześć,

    już jest znany termin Rajdu Tukan 2016 - 20-22.05.2016.

    Miejscówka ta sama co w zeszłym roku - Bardo woj. dolnośląskie.

    Więcej info na www.rajdtukan.pl

    Wiem że wcześnie wrzucam info ale pozwoli to zaplanować przyjazd w maju

    A tak się bawiliśmy w zeszłym roku


    #2
    Ale jak to, klasa duże moto to 600 w górę?
    To co ma powidzieć gość na czarnuchu jak go mija xtek? Przecież to nie ta waga.
    Moim zdaniem przydała by się jeszcze jedna klasa np powyżej 750, wtedy można powalczyć.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Odbyły się dwie edycje Rajdu i uwierz mi, że cięższe enduro dawały sobie dzielnie radę Podział "działa" i dlatego w tym roku będzie podobnie jak w zeszłych latach.

      Moim zdaniem przydała by się jeszcze jedna klasa np powyżej 750, wtedy można powalczyć.
      Ciężko brać na siebie odpowiedzialność wyboru motka przez uczestników - skoro jeżdżą na danym modelu to znaczy że chyba wybrali bo im pasował Dzielenie kategorii ciężkich enduro na kolejne (wg mnie) raczej narobiłoby niezłego bałaganu. Tak mi się wydaje

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez WROM Zobacz posta
        Dzielenie kategorii ciężkich enduro na kolejne (wg mnie) raczej narobiłoby niezłego bałaganu. Tak mi się wydaje

        No skoro uważasz że super tenere 1200 ma szanse w tej samej klasie z lc4 to życzę szczęścia
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          wiesz kolego narobiło by pewnie więcej pracy, ale nie bałaganu to pierwsza sprawa, druga to Twoja wypowiedź :
          Ciężko brać na siebie odpowiedzialność wyboru motka przez uczestników - skoro jeżdżą na danym modelu to znaczy że chyba wybrali bo im pasował
          Skoro jeżdżą na danym modelu i im pasuje to połączcie wszystkie kategorie, to co napisałeś to jest jakaś masakra...
          Z całym szacunkiem dla organizatora bo impreza w której ma się taki budżet jaki ma, do tego trzeba mieć setki chętnych wolontariuszy itd jest zacna to mało powiedziane,
          ale również uważam, że podział powinien być przynajmniej od 700 wzwyż wtedy walka była by uczciwa iii o to się najbardziej rozchodzi

          Komentarz


            #6
            Dżizas ludzie, o co tu chodzi?
            Fajny rajd, sporo ludzi świetnie się bawiło ale jak ktoś szuka... to znajdzie
            Podział jaki jest to zdecydowali organizatorzy (ja nim nie jestem), i tyle - sami zdecydujecie czy wziąć w nim udział czy nie. Ja zachęcam bo w dwóch edycjach było naprawdę fajnie myślałem po prostu że się na tym rajdzie spotkamy, pplanuję kupić XTZ i chciałbym kilka tych motków spotkać na rajdzie. To tylko tyle

            Komentarz


              #7
              iii na tym warto zakończyć konwersacje zgadzam się! nie chcesz nie startuj, zasady są jakie są i już
              napisałem do siebie !

              Komentarz


                #8
                Tu jest taki klub..... KTM - "klub tetryków malkontentów" .... a Junak to prezio....

                Komentarz


                  #9
                  No chyba że to jest zlot to nie było by tematu,
                  ale jeśli to jest rajd to w końcu jedzie się po to żeby coś wygrać, spotkać się to można zawsze nie koniecznie na rajdzie.
                  Tak jak siedlar napisał, chodzi o możliwość uczciwej walki bo w końcu nagroda główna jest.
                  A wystarczyło to nazwać Zlot Tukan i każdy na pojeźdżawkę też by przyjechał
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #10
                    Sorki chłopaki ale do tej pory spotykałem motocyklistów którzy szukają powodów aby jeździć a nie żeby tego nie robić
                    Widzę swoją przyszłość na tym forum hahahahahaaha

                    Komentarz


                      #11
                      nie przepraszaj, własnie spotkałeś! jutro i sobotę oramy na pustyni błędowskiej i chłopcy tak już naprawdę ostro orają jeszcze w Stanisławce. Zapraszamy

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez WROM Zobacz posta
                        Sorki chłopaki ale do tej pory spotykałem motocyklistów którzy szukają powodów aby jeździć a nie żeby tego nie robić
                        WROM - nie pękaj, nie sądź nas po kilku wypowiedziach. Kilka osób z tego forum wybiera się na Tukana
                        i uwierz mi, dostosujemy się do zasad i będziemy sie świetnie bawić, promując fundację Puntka

                        Być może kiedyś organizatorzy zmienią zasady Rajdu; wówczas podadzą je odpowiednio wcześniej do wiadomości,
                        a zgłaszający się sami zdecydują, czy chcą startować, czy nie Tak jak moga zdecydować teraz
                        Ostatnio edytowany przez sowizdrzal; 369.
                        Sowizdrzał
                        KTM 750 6T
                        Nie wierz, nie bój się, nie proś!

                        Komentarz


                          #13
                          Kilka osób z tego forum wybiera się na Tukana
                          spoko daj znać to ujmę Was odpowiednio na filmie jakies telemarki czy coś takiego

                          Komentarz


                            #14
                            WROM - pamiętaj w każdym stadzie są czarne owieczki ( a w niektórych i barany ) z Junakiem jak z jakiem, pęka przy każdej okazji ENDURO DON'T KLENK

                            Ja tam problemem z wagą nie mam moja miotła waży tylko dwa razy tyle co ja

                            A Czeczen to na dużej Teresce to i na drzewa się wspina, więc każdy wg swoich umiejętnośći ....

                            Komentarz


                              #15
                              no zgadza się

                              To dorzucam jeszcze filmik promocyjny, sklecę pewnie jeszcze kilka do czasu rajdu .

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X