Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

9. PL+SK+CZ zlot motocykli Ténéré 03-05.06.2016, Tresna, ośrodek Neptun.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #76
    Zamieszczone przez giani Zobacz posta
    Tak czy siak ceny podobne.
    Myślę jednak, że wariant z domkami jest lepszy.
    Po prostu jakoś mi nie pasuje ten moloch. Z resztą jakikolwiek dom wczasowy czy pensjuna.
    Ale to moje zdanie.

    - - - Zaktualizowano - - -

    No nie pasuje mi taka miejscówka do takiego spotkania.


    TO fakt, moim zdaniem na takie wypady zdecydowanie lepsze sa otwarte przestrzenie i domki....domki domki domki...

    Komentarz


      #77
      Taki ważny temat Panowie, żeby nikt mi czegoś tam później nie zarzucił... Jak wcześniej pisałem załatwia się jakieś nagrody na konkursy itd Wiąże się to z tym, co jest dla mnie oczywiste, ale być może nie dla wszystkich, że sponsor zażyczy sobie abyśmy wbili gdzieś na trawie jego flagę czy postawili jakiś baner, nie musi tak być ale może ii teraz pytanie do Was czy się na takie coś zgadzamy?? Mi osobiście to nie przeszkadza, ale jak wyżej napisałem..
      Nie myślcie sobie ze cały teren zaraz będzie oflagowany i takie tam niech nikogo fantazja nie ponosi tylu sponsorów nie będzie, a i ja nie jestem głupi żebyśmy za przysłowiowe dwa piwa nie wiadomo jaka reklamę robili
      Nooo i nie musicie się martwic KTM i BMW nic nie będzie sponsorować

      Komentarz


        #78
        No przecież flagę czy banner można też postawić tylko do zdjęć/filmów, jakby ktoś miał coś naprzeciwko
        A sponsorzy chyba nie wyślą hostessy, żeby pilnowała, czy flaga ciągle stoi
        Ostatnio edytowany przez sowizdrzal; 369.
        Sowizdrzał
        KTM 750 6T
        Nie wierz, nie bój się, nie proś!

        Komentarz


          #79
          Ooooo tużż to !!!

          Komentarz


            #80
            Nie sądzę aby komukolwiek to przeszkadzało

            Siedlar - trzeba się zdecydować na ośrodek(ustalić ceny,miejsca itp).... bo zostaniemy z ręką w nocniku...

            Komentarz


              #81
              Jedziemy teraz w sobotę

              Komentarz


                #82
                Zamieszczone przez siedlar Zobacz posta
                Nooo i nie musicie się martwic KTM i BMW nic nie będzie sponsorować
                Trochę to dziwne, na większości naszych spotkań KTM coś tam reklamował.http://www.xtzclub.pl/attachment.php...119626&thumb=1
                "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                Komentarz


                  #83
                  Hej chłopaki,byłem w Neptunie na imprezie z Turatecha parę lat wstecz,jeśli chodzi o warunki i strawę to jak na taki zlot to I klasa.
                  Miejsca jest dużo,motocykle niestety na parkingu -nie wolno pod domki podjechać.Ale to chyba nie problem.Do sklepu to z 1,5 km można kupić co potrzeba.Do okoła traski na moto takie bardziej turystyczne ale fajnie się śmiga po serpentynach
                  Myślę że oferta warta uwagi
                  Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                  Komentarz


                    #84
                    Zamieszczone przez Beniamin Zobacz posta
                    Trochę to dziwne, na większości naszych spotkań KTM coś tam reklamował.http://www.xtzclub.pl/attachment.php...119626&thumb=1

                    Ben

                    Tam wrzucamy stare motocykle

                    Komentarz


                      #85
                      Jak dla mnie temat flag/banerow czy czego tam od sponsora to żaden problem. Mało tego, jeśli graty od sponsora będą jakieś sensowne, to można je wykorzystać praktycznie: jeśli np. dostaniemy dwie flagi od kogoś, to czemu nie zaznaczyć nimi linii startu? Jeśli na flagach nie ma czegoś w stylu " |_)o) c=8 ", to czy będzie to monster, tiger, żywiec, czy inny c=8 - mnie to różnicy nie robi. KTM czy BMW też sobie mogą być (oczywiście na swoim miejscu, jak słusznie Ben pokazał )

                      Komentarz


                        #86
                        Skoro taki termin i lokalizacja to i ja się pojawię. Przynajmniej Was poznać.

                        Komentarz


                          #87
                          Drogie dzieci ! Są konkrety i taka jest moja propozycja na dni zlotu:
                          Termin: 03-05.06.2016 ośrodek Neptun

                          Piątek 03.06
                          Każdy po przybyciu otrzymuje treściwą zupę z pieczywem
                          Obiadokolacja na zasadzie grilla, ogniska z napojami (bezalk. oczywiście) i obsługą
                          Nocleg w domku 6-7 osób lub pokoje dwuoosobowe


                          Sobota 04.06
                          8.00 śniadanie
                          10.00 wyjazd w trasę
                          po drodze kilka ciekawych miejsc w tym muzeum motocykli http://rdzawe-diamenty.blogspot.com/
                          Po powrocie: zupa z pieczywem, dzielimy się na grupy:
                          dla jednej będzie czekać ekipa ze sprzętem linowym i tyrolką
                          druga grupa płynie statkiem (ok 30 osób) i na zmianę
                          Konkurs wolnej jazdy
                          jak czas pozwoli jeszcze jeden konkurs ( będą nagrody! sponsorzy już są)
                          Obiadokolacja na zasadzie grilla, ogniska z napojami (bezalk. oczywiście) i obsługą
                          Do dyspozycji duuża wiata ze stołami, sprzętem grającym itd
                          W tym czasie rozdanie nagród

                          Niedziela 05.06
                          śniadanie od 8.00 do 11.00
                          i Pa Pa

                          Teraz ceny!
                          Pełny komplet tej imprezy od piatku do niedzieli to 287 zł w domku; w pokoju 312 zł
                          Co ważne! dostaliśmy jakieś upusty na spanie będzie też jakaś nagroda od ośrodka na konkurs,
                          ale nie można rezygnować z posiłków, można je dostosować do osób nie jedzących mięsa itp.
                          Pani obiecała mi również normalność cen na ośrodku w tym czasie
                          Piwo lane Brackie 4 zł; Żywiec 5 zł, Wódka 30 zł ...z jedzenia to chyba najważniejsze
                          Grill i ognisko będzie zawierało kiełbachy, mięcho, a w sobotę własnoręcznie robione pierogi i podsmażane; w jeden i drugi dzień napoje
                          Śniadania w formie szwedzkiego stołu
                          Wszystkie ceny oparte są o grupę ok 80 osób

                          Zaliczka do połowy lutego w wysokości 2000 zł
                          Całość wpłaty do 20 kwietnia

                          Zrezygnowaliśmy z wycieczki po browarze, bo skąpią, doszedłby koszt dojazdu autokarem, a jechać moto i w browarze się piwa nie napić to trochę lipa! W zamian za to mamy co robić, bo będziemy zjeżdżać na linie i pływać statkiem,
                          aaa pogoda maa być!

                          Prośba do ludzi dobrej woli! Trzeba stworzyć naklejki zlotowe i potrzebuje cztery klubowe koszulki, zapłacę za nie.

                          P.S.
                          Nie ma możliwości rozłożenia namiotów, tylko spanie w domkach lub w pokojach.
                          Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.

                          Komentarz


                            #88
                            Siedlar !!! Pasi jak u Asi

                            Komentarz


                              #89
                              No wygląda za.........

                              Komentarz


                                #90
                                Akurat 3.06 do pracy wyjeżdżam... Szkoda, że impra nie będzie weekend wcześniej.

                                Ale nic to, proza życia.

                                W ankiecie udziału nie brałem, bo trafiliście wszystkie weekendy gdy w robocie jestem... Ale ja nawet nie mam już xtz-ty, więc to pewnie powód...
                                Ostatnio edytowany przez erwinw; 32.
                                hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                                Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X