Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktualizacja skryptu forum

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Rozjechały się informacje pod SB, wcześniej były uporządkowane w ramce, teraz wygląda to tak:
    http://img560.imageshack.us/img560/1139/forumq.jpg
    Przeglądarka chrome, win xp
    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

    Komentarz


      #17
      U mnie (FF) też + panele boczne na stronie głównej, widok profilu użytkownika.
      Zmiany w tej wersji były spore, bardzo dużo drobiazów
      Wygląda to na jakiś problem z CSSami - za dnia do tego zajrzę.

      Qrwa.... właśnie zauważyłem - ledwie skończyłem aktualizację, są problemy, a już kolejna wersja wyszła. Szlag...
      Na dodatek wolniej działa niż poprzednia wersja, a nie da się już bezproblemowo cofnąć zmian. Eh..

      Dobranoc, Adam
      sigpic

      Komentarz


        #18
        Trochę popoprawiałam ale panele boczne znowu będę musiała dostosować, bo się tego w rozsądny sposób poprawić nie dało jak tylko przywrócić do aktualnej wersji
        Luz maryjna, może kolejny patch przyśpieszy trochę działanie

        Profile użytkownika wyglądają syfiaście - wiemy o tym i na razie nic na to nie poradzimy

        Będziemy walczyć

        Gosia

        p.s. W sumie to te panele boczne na razie zostawię jak są, gdyż wygląda na to, że działają trochę lepiej niż wcześniej.
        Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

        Komentarz


          #19
          Hej,
          właśnie skończyłem kolejny update forum - wszystkie zauważone błędy zgłaszajcie tutaj. Na ten moment mogą się źle wyświetlać niektóre szablony.

          pozdrawiam, Adam
          sigpic

          Komentarz


            #20
            Hej, nie chcę robić zamieszania w temacie, ale co to są "szablony" na forum i do czego służą ?
            .

            Komentarz


              #21
              Szablony określają jak ma wyglądać dany element. Np. że wątek zawiera określone elementy, a górne menu też w jakiś określony sposób jest skonstruowane. Np. po ostatniej aktualizacji źle wyświetlały się prawe panele. I to był właśnie wynik błędnego wyświetlania tychże szablonów. Czyli podsumowując - jak coś się rozjeżdża, prosimy o cynk

              W tym momencie widzę, że mam kilka szablonów do poprawy ale zajmę się tym dopiero dzisiaj po pracy - tzn. wieczorem.
              Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

              Komentarz


                #22
                No mi nadal ikonka od turystyki ucieka na górny lewy róg :/
                sigpic
                "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                Komentarz


                  #23
                  Już poprawiłam wszystkie szablony po aktualizacji.
                  Z tą ikonką to nic nie poradzę. Jeżeli na IE, to zmień przeglądarkę Jeżeli na FF, to nie poradzę..
                  Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                  Komentarz


                    #24

                    Tutaj pokazuje że wszystko jest dobrze pod każdą przeglądarką :p ( chyba )

                    Komentarz


                      #25
                      Takie wynalazki niestety nie dają pełnego obrazu wszystkich możliwych przypadków - wystarczy, że ktoś ma jakiś dziwny dodatek w przeglądarce (o którym może nawet nie wiedzieć) i już bywają problemy.
                      sigpic

                      Komentarz


                        #26
                        Właśnie miała miejsce kolejna aktualizacja.
                        sigpic

                        Komentarz


                          #27
                          Dziękuję
                          Jeden szablon się tylko rozjechał - nie była wyświetlana lista zalogowanych, już to poprawiłam
                          Zrobiłam już również aktualizację Tapatalka, bo niektórzy by cierpieli
                          Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                          Komentarz


                            #28
                            Kolejna aktualizacja skryptu forum za nami, ew. spostrzeżenia dot. niepożądanych zmian proszę zgłaszać tutaj.

                            pozdrawiam, Adam
                            sigpic

                            Komentarz


                              #29
                              Dzisiaj miała miejsce aktualizacja skryptu forum.
                              Proszę o informację o ewentualnych problemach.

                              pzdr,
                              Robert
                              "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                              Komentarz


                                #30
                                Nie wiem gdzie to napisać, to wrzucam tu.
                                Czy można w jakiś niekłopotliwy sposób przesunąć "czat" na górę strony, a pod nim umiescić tematy forum?
                                Tak jak np na forum TDM. Od razu po zalogowaniu widać kto jest, o czym sie mówi, nie trzeba nic przewijać...
                                Takie luźne pytanko
                                Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
                                Loud pipes save lives...
                                https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X