Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktualizacja skryptu forum

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Aktualizacja skryptu forum

    Hej,
    dziś w nocy (23.08) zaktualizowałem skrypt forum do najnowszej wersji.
    Gdyby ktoś zauważył jakieś niepokojące (lub pokojące ) objawy po tej akcji prosimy o info w tym temacie.

    pozdrawiam, Adam
    sigpic

    #2
    Owszem, ikonka strony w przeglądarce jest skryptowa nie forumowa.

    Przy okazji pytanie. Czy dałoby się uczyni odnośnik "Co nowego" jako statyczny? W tej chwili kazde naciśniecie to nowy link z nowa koncowka -> ...search.php?searchid=59984 itd

    Chciałem sobie zrobić z tego skrót w przeglądarce ale z powyższego powodu nic z tego. Można to jakos przerobić?

    Komentarz


      #3
      Link do "Co nowego" jest następujący: http://xtzclub.pl/search.php?do=getn...e=vBForum_Post

      Konflikty szablonów poprawiłam.
      Poza tym są stare emoty.

      Pozdrawiam,
      Gosia
      Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

      Komentarz


        #4
        Dzięki za zgłoszenia - już podmieniłem stosowne pliki na stare.
        Co do linku "co nowego" - jest taki jak podała Gosia, niestety po jego użyciu następuje przekierowanie na inną stronę z wbitym "na sztywno" id wyszukiwania i faktycznie jej nie da się odświeżyć tak, aby zobaczyć nowe posty.
        Ja radzę sobie z tym w ten sposób, ze zapisałem powyższy link jako zakładkę w przeglądarce i po prostu ją klikam.

        pzdr, Adam
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Na głównej stronie forum w prawym górnym rogu wisi sobie ikonka z działu Turystyka- to takie drzewko jakby. Przy oznaczeniu moderatorów są za małe odstępy i całość się zlewa. Podobnie jest z listą użytkowników na forum na stronie głównej. Zauważyłem jeszcze znacznie wolniejsze ładowanie się stron, ale to może być wywołane słabszym netem z rana.
          sigpic
          "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

          "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
            Na głównej stronie forum w prawym górnym rogu wisi sobie ikonka z działu Turystyka- to takie drzewko jakby.
            Ja nie widzę czegoś takiego w prawym górnym rogu. Możesz jakiś zrzut ekranu załączyć?

            Przy oznaczeniu moderatorów są za małe odstępy i całość się zlewa. Podobnie jest z listą użytkowników na forum na stronie głównej.
            Prawdopodobnie takie zmiany zostały zrobione przez twórców skryptu ze względu na użytkowników mniejszych rozdzielczości ekranu. Używam dość dużego ekranu i mam problemy ze wzrokiem ale moim zdaniem jest wystarczająco czytelnie. Listowanie modów czy użytkowników ma cel czysto informacyjny a nie prestiżowy, więc specjalne eksponowanie konieczne nie jest

            Pozdrawiam,
            Gosia
            Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

            Komentarz


              #7
              Nie chodzi o specjalną ekspozycję, a o czytelność całości.

              Ostatnio edytowany przez Bartas; 5.
              sigpic
              "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

              "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

              Komentarz


                #8
                Umarł temat poprawek?
                sigpic
                "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                Komentarz


                  #9
                  Temat nie umarł, tylko jak przeedytowałeś tylko posta, to nikt się nie jorgnął, że doszedł jakiś załącznik.

                  Ojoj. I ta ikonka cały czas tam wisi? Sprawdziłam na swoim pracowym IE i u mnie ten problem nie występuje.
                  Jak nadal wisi to może wyczyść cache i zobacz raz jeszcze.

                  Pozdrawiam,
                  Gosia
                  Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                  Komentarz


                    #10
                    No właśnie czyściłem wszystko i nadal wisi. Ponadto forum dłużej się ładuje -> aż idzie to odczuć.
                    sigpic
                    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                    Komentarz


                      #11
                      Może po tej aktualizacji skryptu masz za starą wersję tego IE.
                      No heaven... no hell... only motór i Bartas

                      Komentarz


                        #12
                        Hm..
                        Mi się wydaje, że forum ładuje się szybciej, mimo że w domu mam super hiper internet 512..
                        Bartas, co do szybkości, to sprawdź czy np. nie złapałeś jakiegoś badziewia na komputerze.. Jak ktoś inny ma podobny problem, proszę pisać.

                        BTW. Jak wszystko dobrze pójdzie, to dzisiaj ew. jutro będziemy się przenosić na inny serwer, o czym będzie w oddzielnym wątku.

                        Pozdrawiam,
                        Gosia
                        Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                        Komentarz


                          #13
                          Właśnie miał miejsce kolejny upgrade skryptu forum.
                          Wszelkie zauważone błędy i nieprawidłowości proszę meldować w tym temacie.

                          pozdrawiam, Adam
                          sigpic

                          Komentarz


                            #14
                            Kolejny update.
                            sigpic

                            Komentarz


                              #15
                              Dziś miał miejsce kolejny, tym razem grubszy update.
                              W razie problemów zgłaszajcie je tutaj.
                              sigpic

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X