Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

VIII Spotkanie XTZ Club 2016

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Skontaktuję się z Radkiem i razem może uda się zorganizować zlot full wypas.

    - - - Zaktualizowano - - -

    Te terminy to taka huśtawka nastrojów

    Komentarz


      #32
      HEJ, wrzucam pomysł do rozważenia, termin wrzesień 2016, miejsce zlotu rejon MRU.
      Ponieważ mamy w maju kilka atrakcji, jak rajd Tukan czy zlot IZI-ego, a w czerwcu międzynarodowy, może jednak wrzesień??

      A ponieważ podrzucam temat do zmiany to również podejmuję się pomocy w organizacji, mimo że mieszkam pod Łodzią.

      Komentarz


        #33
        Maj i czerwiec załadowane terminami. Byłbym za przełomem sierpnia i września również.
        Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
        Adwenczur Klab FB
        Adwenczur Klab w sieci

        Komentarz


          #34
          Spokojnie, spokojnie. Staram się dograć czasówkę. Przybliżony termin 13-15 maja.

          Komentarz


            #35
            To dokładnie w Izi meeting
            Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
            Adwenczur Klab FB
            Adwenczur Klab w sieci

            Komentarz


              #36
              Zamieszczone przez advradek Zobacz posta
              Spokojnie, spokojnie. Staram się dograć czasówkę. Przybliżony termin 13-15 maja.
              Git, mi odpowiada.
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #37
                Zróbmy ankietę!!
                Radek, podaj termin najpierw ogólny maj lub wrzesień.
                Maj mi nie pasuje, ale jest demokracja Niech większość zdecyduje.

                Komentarz


                  #38
                  No dobra, to głosować teraz co kto woli.
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #39
                    Ale ja nie widzę problemu żeby były dwa. I na wiosnę i na jesień czy późne lato.
                    Jak ktoś będzie mógł to przyjedzie i tu i tu. A jak nie to sobie wybierze. Ważne mi się wydaje, żeby były nowe miejsca. Zawsze ciekawiej jest
                    ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                    Komentarz


                      #40
                      Cos te procenty sie nie zgadzaja, okazuje sie ze glosowało już 110%

                      Komentarz


                        #41
                        Zamieszczone przez Pablo1972 Zobacz posta
                        Cos te procenty sie nie zgadzaja, okazuje sie ze glosowało już 110%
                        bo my jedziemy na pełnej ku... ponad normę
                        "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                        Komentarz


                          #42
                          Zamieszczone przez rootolf Zobacz posta
                          bo my jedziemy na pełnej ku... ponad normę
                          prawie jak piss

                          Komentarz


                            #43
                            Jak widać większość wybrała termin wrześniowy. Mam nadzieję, że jesień będzie dobrym terminem na podsumowania oraz planowanie.

                            Komentarz


                              #44
                              Gdzie dokładnie planowany jest ten zlot? Zwiedzanie Malbork w planie to pewnie gdzieś nie daleko Moje tereny Zlot międzynarodowy kusi ale tyle km nie wiem czy bym dał radę ☺️

                              Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

                              Komentarz


                                #45
                                Zamieszczone przez r0b3k Zobacz posta
                                Gdzie dokładnie planowany jest ten zlot? Zwiedzanie Malbork w planie to pewnie gdzieś nie daleko Moje tereny Zlot międzynarodowy kusi ale tyle km nie wiem czy bym dał radę ☺️

                                Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
                                Wszystko znajduje się tu http://www.xtzclub.pl/threads/12886-...755#post164755

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X