Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Szukam lekkiego enduro

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Dominator już został pobieżnie przetestowany przez przyszłą kierowniczkę i spełnia wymagania. Nawet jeden stał już w garażu, ale po sprawdzeniu wrócił do "uczciwego" sprzedawcy.Ma to być taka teresa w wersji mini, no może midi , czyli turystyka z lekkim zabarwieniem terenowym, a patrząc co chłopacy potrafią robić na sprzętach ulicznych spełni dominator czy podobny wymagania.

    Komentarz


      #17
      http://allegro.pl/yamaha-wr400-jedyn...951534344.html nie wygląda za świeżo ale to sprzęt do offa wiec może jest zdrowy

      - - - Zaktualizowano - - -

      http://allegro.pl/yamaha-wr400-jedyna-okazja-i5951534344.html nie wygląda za świeżo ale to sprzęt do offa wiec może jest zdrowy
      http://otomoto.pl/oferta/yamaha-tenere-660-ID6ybRFD.html Dr 650 nie polecam dla Panny bo jak dla mnie trochę za bandycki sprzęt, brak mu ogłady, patrzyłeś na starego trampka, silnik v-ka, charakterystyka w miarę łagodna i gratów full

      Komentarz


        #18
        Zamieszczone przez Pablo1972 Zobacz posta
        Dominator już został pobieżnie przetestowany przez przyszłą kierowniczkę i spełnia wymagania. Nawet jeden stał już w garażu, ale po sprawdzeniu wrócił do "uczciwego" sprzedawcy.Ma to być taka teresa w wersji mini, no może midi , czyli turystyka z lekkim zabarwieniem terenowym, a patrząc co chłopacy potrafią robić na sprzętach ulicznych spełni dominator czy podobny wymagania.
        Dlaczego nie powiedziałeś że już wybrałeś sprzęt
        Skoro lubisz podnosić sprzęt za innych to nie ma sprawy
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #19
          Marcin, przeczytaj proszę pierwszy post. Prosiłem o pomoc w znalezieniu jednego z wymienionych sprzętów, za co dziękuję.
          Napisałem go po zwrocie dominatora i wertowaniu stron w poszukiwaniu czegoś sensownego, a nie chce mi sie gonić 200-300 km po "igłę", która jest kupą g...

          Komentarz


            #20
            Nie wiem, czy nie stawiasz niemożliwych wymagań. Do 5k igła enduro lekka i pojemności 600 ccm.

            Ja bym zaproponował test - niech koleżanka podniesie w piachu Dominatora. Jeżeli się zmacha - odpuścić. Tak jak koledzy prawią - to naprawdę ciężkie moto i obudowane plastikami.

            Komentarz


              #21
              Nie musi być igła, ważne żeby nie była bomba.

              Komentarz


                #22
                Cześć, odsiweżam temat z prośbą o ewentualną pomoc. Znalazłem takiego Dominatora dla koleżanki, opis idealnie wpasowuje sie w moje oczekiwania, technicznie lalka, wizualnie i tak będzie gorzej
                OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl


                Czy ktoś z okolicy byłby w stanie mi pomóc i zobaczyć w wolnej chwili tego dominatora?? To okolice Żywca, a jestem uziemiony w Łodzi do 18 marca i gotów zrobić zadatek byleby się nie sprzedał wcześniej, jeśli stan jest zgodny z opisem.

                Komentarz


                  #23
                  Nawet dla samych reniferów warto...

                  Komentarz


                    #24
                    Już za późno, sprzedał się
                    Wracamy do poszukiwań.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X