Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

KTM 990 Adventure 2010 rok, ABS, Dobra cena!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    KTM 990 Adventure 2010 rok, ABS, Dobra cena!!

    Bliski kolega sprzedaje swojego dzika w dobrej cenie..

    Zamieszczone przez Spychu
    Cześć, powraca temat sprzedaży mojego KTMa, definitywnie i bez odwołania.

    KTM 990 ADVENTURE ABS 2010r. aktualny przebieg 36700.
    Wyposażony w kolektor 2w1 + wydech Scorpion z DB killerem, nawigacja Lark,
    podwyższenie kierownicy 30mm, wywalony SAS dodane zaślepki, oryginalna płyta bagażowa alu (ta ze zdjęcia w opcji z kufrem), zmodyfikowany tylni błotnik i lampa, akcesoryjna osłona silnika. Wszystkie oryginalne części oddaję wraz z motocyklem, więc można wszystko przywrócić do stanu z przed przeróbek.

























    Olej, filtry, płyn chłodzący wymieniony przy przebiegu 31500, sprawdzane były również zawory (wszystko było w normie). Profilaktycznie wymieniona została pompa wody.

    Zimą w motocyklu zrobione zostało:

    - łożyska kół
    - łożyska główki ramy
    - kompletny serwis zawieszenia przedniego

    Dodatkowo możliwość zakupu kufrów bocznych ZEGA razem ze stelażem i torbami, Kufra centralnego H&B ze stelażem, Rogala XL orange prawie nowy w full opcji.

    ( Nie sprzedaję wymienionych elementów przed sprzedażą motocykla )

    W moich rękach od grudnia 2014. Wcześniej jeździł nim Kris po UK i nie tylko. W Albanii rozwalił przy glebie lampę i stelaż i w takim stanie kupiłem go ja.


    Wymieniłem stelaż i lampę, reszta elementów jest oryginalna. Są widoczne ślady tego zdarzenia. Odpryśnięty lakier na boczkach, przerysowany zbiornik, szyba była porysowana więc przemalowałem ją na czarno.

    Cena za motocykl w takim stanie 24000 zł

    Reszta elementów do negocjacji z potencjalnym nabywcą.

    Wszystko do obejrzenia w Szczecinie.
    tel. 606321193
    Pozdrawiam,
    Spychu
    www.21brothers.eu - wytwórnia ROGALI i innych wypieków
    www.orangepower.pl - Forum fanów MPO
Pracuję...
X