Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Padły przewody hamulcowe VOLVO S40 miasto Zilina

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Padły przewody hamulcowe VOLVO S40 miasto Zilina

    Pilnie potrzebuję pomocy w znalezieniu jakiegoś mechanika, co wymieni kpl. przewodów od tylnych hamulców wystrzeliły obustronnie. Na chwile obecną zaślepiłem przewody, aby nie sączył się płyn, udało się również zjechać na parking na ulicy Hlinskiej kampus studencki. Auto raczej nie nadaję się do powrotu do Polski ze względu na tylko ręczny hamulec (ewentualnie laweta). Auto to Volvo s40 2002r 1.9TD

    #2
    Auto Becchi, s.r.o.
    Košická 1601, 010 01 Žilina
    Tel.: 041/511 61 10
    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

    Komentarz


      #3
      Ok dzięki idę działać z tematem wtedy.
      A ktoś ich zna?

      Komentarz


        #4
        nie, wyszukałem najbliżej w google
        "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

        Komentarz


          #5
          Byłem niestety nie robią takich napraw. Tylko oleje i filtry a resztę dają na serwis. Zaczynam poszukiwania w Polsce chyba będzie taniej z lawetą

          Komentarz


            #6
            Problem rozwiązany laweta z Polski przybędzie i serwis w Istebnej naprawi, bo w tym kraju nikt nie wiem chyba do końca gdzie można naprawić samochód wiedzą jedno, jeśli coś się zepsuło to na serwis do Intercars trzeba dać lub do jeszcze jednego ale to już też inna bajka.

            Komentarz

            Pracuję...
            X