Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki tłumik kupić

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Witam, pro duro ma na wylocie wypukłą siatke, prubował to ktoś wyciąć, myślałem o tym ale troche się boje że może będzie kicha i uszy będą wiendły.

    Komentarz


      #32
      A nie chcesz tego Pro sprzedać?
      sigpic
      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

      Komentarz


        #33
        Nie, no chyba że coś lepszego znajdę.

        Komentarz


          #34
          Zamieszczone przez piter Zobacz posta
          Witam, pro duro ma na wylocie wypukłą siatke, prubował to ktoś wyciąć, myślałem o tym ale troche się boje że może będzie kicha i uszy będą wiendły.
          Wycięcie tej siatki na wylocie nic nie daje ona jest tylko po to żeby ci ktoś np. ziemniaka nie wrzucił do środka, ten tłumik nie jest przelotowy więc jak coś wpadnie do środka to będzie ci się tłuc po wnętrzu tu masz sam tłumik i przekrój http://www.laser-exhausts.com/flash/..._INOX_05_b.jpg http://www.laser-exhausts.com/flash/...PEN_LSB_01.jpg

          Komentarz


            #35
            Zamieszczone przez rootolf Zobacz posta
            Patrzyłeś na ceny nowych tłumików, np. takiego marvinga?
            odpowiedź z Marvinga:

            "Our part number Y/AAA/55/BC is a single homologated chromium plated cylindrical Ø114 end muffler with an aluminium cover, the price in Italy is EUROS 242,86 + 20% VAT... If you wish to purchase it I suggest you to order in advance as no one carries stock nowadays"

            Komentarz


              #36
              Zamieszczone przez robkri Zobacz posta
              Wycięcie tej siatki na wylocie nic nie daje ona jest tylko po to żeby ci ktoś np. ziemniaka nie wrzucił do środka, ten tłumik nie jest przelotowy więc jak coś wpadnie do środka to będzie ci się tłuc po wnętrzu tu masz sam tłumik i przekrój http://www.laser-exhausts.com/flash/..._INOX_05_b.jpg http://www.laser-exhausts.com/flash/...PEN_LSB_01.jpg
              Znajomy mówił mi co innego że to jest wydech przeanaczony tylko do yamah, ta siatka ma łapać drobne z silnika jak się rozlatuje on niewidzi nic poza hundom.

              Komentarz


                #37
                ktoś się może orientuje ile wazy seryjny tłumik w XTZ 660?

                Komentarz


                  #38
                  Co do Lasera Pro Duro to ja mam taki właśnie u siebie.
                  Dźwięk jest nie za głośny nie jest za cichy, jego barwa jest jak dla mnie trochę za bardzo klekocząca ale ok. Jak słyszę inne tłumiki na necie to basik jest o wiele przyjemniejszy.
                  Nie mam tej siateczki właśnie i tez kiedyś się zastanawiałem jak bardzo ona mogla by zmienić dźwięk.
                  Nagrałem dźwięk u siebie, mikrofon w kamerze trochę przekłamuje,jest trochę bardziej basowy w realu ale i tak to klekotek taki

                  bo wg mnie najpiękniejszy dźwięk to coś takiego

                  Komentarz


                    #39
                    Mój duro całkiem inaczej słychać, siateczke jeszcze ma, ale może to zasługa rzędowej fałki z tdm-y.

                    Komentarz


                      #40
                      Zamieszczone przez ZED Zobacz posta
                      Co do Lasera Pro Duro to ja mam taki właśnie u siebie.
                      Dźwięk jest nie za głośny nie jest za cichy, jego barwa jest jak dla mnie trochę za bardzo klekocząca ale ok. Jak słyszę inne tłumiki na necie to basik jest o wiele przyjemniejszy.
                      Nie mam tej siateczki właśnie i tez kiedyś się zastanawiałem jak bardzo ona mogla by zmienić dźwięk.
                      Nagrałem dźwięk u siebie, mikrofon w kamerze trochę przekłamuje,jest trochę bardziej basowy w realu ale i tak to klekotek taki

                      bo wg mnie najpiękniejszy dźwięk to coś takiego
                      Widzę że tak samo dostał kolorków jak mój ja swój wypolerowałem ale chrom został w odcieniu lekko złotawym

                      Komentarz


                        #41
                        Co powiecie o Arrow'ie ? Jest dostępny do XTZ 750 w InterCars'ie w wersji z obudową aluminiową lub ze stali nierdzewnej. Na YouTube brzmią fajnie ale w rzeczywistości dźwięk pewnie jest lepszy.

                        http://www.intercars.com.pl/?id=65&l...&rootkod=WWWWW
                        Ostatnio edytowany przez rootolf; 7. Powód: poprawa linku

                        Komentarz


                          #42
                          Ja przespawałem łączenie i zawieszenie tłumika - od Yamahy YFZ600. Brzmi basowo i przyjemnie - nie ryczy jak krowa Aczkolwiek waży parę kilo niestety, ale kupiłem go w dobrym stanie za (w przeliczeniu) jakieś 30 złotych. Mam jeszcze Microna, ale muszę go odnowić.
                          Załączone pliki
                          Ostatnio edytowany przez Eirkir; 632.
                          Konwersja XTZ660 na supermoto ;-) http://xtz660.blogspot.com

                          Komentarz


                            #43
                            Witam. Chyba nie było jednoznacznej odpowiedzi. Z tego co zrozumiałem to do 660 można by założyć prawie każdy seryjny tłumik??
                            Np. Seryjny wydech od Suzuki GSX-S 750??

                            Komentarz


                              #44
                              Założyć można prawie każdy . Nie na każdym natomiast będzie dobrze jeździć. Niektóre będą wymagały dostrojenia gaźnika, niektóre wymiany dysz żeby Moto dobrze śmigało,nie wypalało zaworów i nie wciągało 8litrow na sto
                              Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                              Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                              Komentarz


                                #45
                                Ja zainstalowałem ostatnio seryjny wydech od grx-r i efekt jest zadowalający.

                                - - - Zaktualizowano - - -

                                Ja zainstalowałem ostatnio seryjny wydech od gsx s iefekt jest zadowalający.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X